Logo

PARTNER VAŠEHO ZDRAVÍJsme součástí skupiny AGEL, největšího soukromého poskytovatele zdravotní péče ve střední Evropě.

Rychlý kontakt

+420 571 758 111

O nemocnici

Napsali jste nám

Poděkování týmu ARO Nemocnice Valašské Meziříčí

14.6.2024

Vážený pane řediteli a zástupci vedení nemocnice,

Ráda bych touto formou vyjádřila poděkování celému týmu oddělení ARO v Nemocnici Valašské Meziříčí. Zdá se mi důležité, aby vedení nemocnice a případně i společnosti Agel mělo přímou pozitivní zpětnou vazbu. Přístup všech pracovníků tohoto oddělení k pacientům i rodinným příslušníkům a návštěvám je zcela mimořádný.

V květnu tohoto roku byl na ARO hospitalizován po zlomenině krčku kosti stehenní s následnými komplikacemi můj tchán. Když se člověk ocitne v roli pacienta, nebo je rodinným příslušníkem nemocného, je vždy v poněkud oslabené pozici, nejistý. V takové chvíli hledá oporu, podporu, pochopení, citlivý přístup, potřebuje srozumitelné informace. Naše situace byla poněkud nestandardní, a ještě komplikovaná tím, že tchán mluví pouze německy. Obrovská vstřícnost veškerého personálu oddělení nám v této situaci nesmírně pomohla. Pan primář Juříček brilantně ovládá němčinu a také další lékařky a lékaři na oddělení poskytovali tchánovi i rodině v němčině i češtině informace o zdravotním stavu. Při překladu do Německa připravili zprávu v němčině. Sestřičky komunikovaly pomocí překladače. To samo o sobě je mimořádné. Ale nejen to. Celková komunikace a přístup k nám všem byl upřímný, otevřený, a přitom citlivý a plný pochopení. Byli jsme vždy včas a dostatečně informováni o zdravotním stavu, lékařská i ošetřovatelská péče byla naprosto perfektní. Zároveň jsou ale sestřičky i lékaři skromní, protože takový přístup považují za standardní.

Mám několikaleté zkušenosti s prací ve zdravotnictví, ve zdravotnických médiích, ale mám také zkušenosti jako pacient, příbuzný pacienta nebo dárce kostní dřeně. Proto si troufám tvrdit, že takový přístup všude běžný není. Často jsou slyšet různé stížnosti na péči, personál nebo jiné, proto považuji za důležité vyjádřit naše díky a vděčnost jmenovitě panu primáři Juříčkovi, paní doktorce Pavlíkové a staniční sestře Šárce Kolečkové, ale i všem ostatním lékařům, sestřičkám a dalším pracovníkům ARO. Domnívám se, že nejen vedení nemocnice, ale i veřejnost by měla vědět o tom, jak výjimečné oddělení ARO v Nemocnici Valašské Meziříčí je.

Se srdečnými díky

Ester Köhler Kopecká


Poděkování chirurgickému oddělení

12.6.2024

Dne 7.6. 2024 jsem byla operována ve vaší nemocnici na chirurgickém oddělení že žlučníkem, který mě operoval MUDr. Žilinský Marek, byla jsem velmi spokojená za krásný přístup a odborně provedenou práci, i celému operačnímu týmu který operoval s ním.  Jsem moc spokojená, dále chci také poděkovat sestřičkam na oddělení chirurgie, za kvalitní péči po operaci i všem co tam pracují, byli ochotni, i velmi příjemní.  Moc děkuji ještě jednou ,velmi výborná nemocnice.

S pozdravem Helena P., Hranice na Moravě


poděkování rehabilitačnímu oddělení

12.6.2024

Je to jen pár dnů, co jsem se vrátila z rehabilitačního oddělení Vaší nemocnice. Strávila jsem zde 3 celé týdny po TEP kolenního kloubu. Ještě než jsem zde nastoupila, slyšela jsem na toto oddělení jen samé pozitivní reference a opravdu můj pobyt předčil veškerá očekávání. Příjemné domácí prostředí, vstřícné a milé chování sestřiček, ale hlavně perfektní a profesionální přístup fyziioterapeutek mě postavilo doslova na nohy. Tímto děkuji především paní Daniele Matejové, která byla moji přidělenou fyzioterapeutkou a díky její empatii, citlivosti, ale i adekvátní přísnosti a stále dobré náladě jsem odcházela s dobrou fyzickou vybaveností. Vím, že není zcela běžné ihned po takových operacích získat místo na rehabilitačním oddělení, a proto si vážím toho, že já tu možnost dostala. Děkuji také paní primářce, MUDr. Věře Fajkošové, za profesionalitu, se kterou vede toto oddělení. Za pár dní budu pokračovat v balneoterapii v lázních a velmi si přeju, aby právě tam byla dokončena moje fyzická zdatnost a já se mohla vrátit plná sil do osobního i pracovního života.

Ivana N.


Poděkování chirurgické ambulanci

29.4.2024

Moc děkuji za ošetření svého syna na chrurgické ambulanci, který utrpěl zlomeninu levé ruky. Obavy plačicího dítěte však přešly velmi milým personálem od lékaře, přes sestřičku až po pana sanitáře, který ruku sádroval. Opravdu velmi empatický a vlídný přístup. Bohužel jména ostatního personálu si již nevzpomínám, ale moc děkuji. Je vidět, že i na službách ve večerních hodinách jsou ve vaší nemocnici lidí, kteří jsou schopni rychle pomoci bez nějakých řečí typu "proč jste nepřišli dříve, to nemohlo počkat do rána?"  apod., co mám zkušenost z jiné nemocnice. Syn sádru snáší dobře a za pár týdnů již budeme sundávat. Děkuji ještě jednou a přeji mnoho sil!

 


Poděkování dětskému oddělení

5.3.2024

Chtěli bychom tímto dopisem poděkovat personálu dětského oddělení, který se minulý týden staral o naši hospitalizovanou dceru. Moc si vážíme práce všech sestřiček, které byly velmi milé, usměvavé a vlídné. To samé pánové lékaři a paní lékařky, které byly taktéž nejen na naši dceru, ale i na nás velmi hodní a vstřícní. Ještě jednou děkujeme a přejeme všem hlavně hodně zdraví do náročné práce.

s úctou

Jan V.


Poděkování chirurgickému oddělení

1.2.2024

Děkujeme tímto celému perosnálu chirurgické ambulance a následně chirurgického oddělení za péči a ošetření našeho tatínka, který měl vážnou zlomeninu nohy. Vážíme si práce zdravotnického personálu, proto i veřejně chceme takto poděkovat všem, kteří si to zaslouží. 


Poděkování rehabilitačnímu oddělení

15.12.2023

Ráda bych touto cestou poděkovala za vysoce profesionální přístup k pacientovi na lůžkovém oddělení rehabilitace. Jsem po operaci kyčelního kloubu po pobytu na odd.rehabilitace. Musím vyjádřit díky za péči, kterou jsem na tomto oddělení dostala.Veškerý personál byl opravdu vstřícný a nám ,"zatím nešikovným" pacientům velmi pomáhal, každým dnem jsme byli šťastnější. Ještě jednou děkuji a přeji KRÁSNÉ VÁNOCE a PEVNÉ ZDRAVÍ V ROCE PŘÍŠTÍM ! Zdraví Marie V.


Poděkování JIP a IMP

29.11.2023

Děkuji ze srdce lékařům, sestrám a všem dalším pracovníkům za péči, kterou jste mi poskytli. Především chci poděkovat pracovníkům JIP a IMP, ale nejen těm. Jsem vděčný všem, kteří mi jakkoliv pomohli, a podíleli se na léčbě. Děkuji za Vaši neúnavnou péči a obětavou práci. Vaše odhodlání a profesionální přístup nejenže mi zachránily život, ale také mi poskytly bezpečí a podporu v těžkých chvílích. Jsem Vám nesmírně vděčný za každý Váš krok, každou péči a lidský dotek, který jste mi poskytli. Vaše práce je nepostradatelná a Váš přínos neocenitelný.

S úctou a vděkem

Petr K.


Poděkování chirurgickému oddělení

7.11.2023

Alespoň touto formou bychom chtěli poděkovat za péči o tatínka, který byl přijat k vám na oddělení se zlomeninou dolní končetiny. Tato musela být následně řešena na operačním sále a všem, kteří se podíleli na této operaci, po níž noha bude následně opět v pořádku, moc děkujeme. Opravdu si ceníme a vážíme pomoci a péče, která byla ve valašskomeziříčské nemocnici poskytnuta. Tatínek již chodí na rehabilitace a věříme, že za pár týdnů již nebude potřebovat ani berle. Návrat k běžnému životu je pro něj velmi důležitý a my jsme rádi, že jste nám k tomu dopomohli vašimi zkušenostmi, starostlivostí a prací na sále a oddělení. Děkujeme. 

S.P., .Rožnov p.Radhoštěm


Poděkování porodnímu oddělení

25.9.2023

Dobrý den, nedávno jsme u vás v nemocnici porodili synka Š., a chci vám poděkovat i tímto prostřednictvím. Jelikož jsme měli dlouhý porod a následně byl náš maličký na antibiotikach, tak jsme moc vděční za profesionální pomoc, a lidský přístup jak na porodním oddělení, tak na oddělení pro novorozence, velice si vážíme vašeho přístupu a všem koho potkám vykládám jen pozitivní zkušenosti z porodnice. Protože se nám pobyt protáhl na týden tak jsme se v nemocnici cítili jako doma. Ještě jednou děkujeme s manželkou a gratulujeme k prodloužení spolupráce s městem VM.

S pozdravem T.


Poděkování oddělení intermediární péče

6.9.2023

Prosil bych vedení nemocnice, aby vyjádřilo mé poděkování celému personálu oddělení IMP a dalo jejich oddělení za příklad. Navštívil jsem za svůj život již hodně nemocnic a různých oddělení v nich, ale pracovníci zdejší nemocnice na IMP mne opravdu překvapili svou ochotou, obětavostí a vstřícností s výbornou komunikací - paní primářkou a doktory počínaje, přes skvělé sestřičky a dalším personálem konče. Děkuji a přeji příjemný den.
Dušan Ž.


Poděkování internímu oddělení

21.8.2023

Ráda bych vyjádřila poděkování pro MUDr. Mikačovou, která přijímala našeho tatínka (ročník 1938) do nemocnice na Interní oddělení II za její přístup a pečlivost. Byl to rozdíl, mít pocit, že se na Vás lékař dívá jako na člověka, kterého zajímáte. 

Na Interním oddělení II. bych chtěla vyzdvihnout a poděkovat za péči paní Dr. Iryna Filzhak, která jak otci, tak naší rodině byla schopna velmi citlivě a přitom naprosto srozumitelně vysvětlit diagnózu i veškeré následující možnosti, které následovaly.

Dokázala navázat důvěru, jak u táty, tak u rodiny. Ačkoliv později následovala paliativní péče a tatínek 1. 8. odešel, paní Dr. Iryna Filzhak dokázala po dobu pobytu v nemocnici být velmi empatická, respektující a vysoce profesionální. Byla velmi trpělivá při odpovídání na naše dotazy a přitom komunikovala velmi jasně a srozumitelně i zprávy, které si žádná rodina nepřeje slyšet. 

Táta před samotnou hospitalizací prošel několika vyšetřeními, ale nikdo z lékařů nám nebyl schopen se v celé situaci zorientovat ani přímo na naše otázky odpovědět. Proto si vážíme nasazení i komunikace s paní Dr. Irynou Filzhak, která svým přístupem celou tíživou situaci a jasnou komunikací vše ulehčovala.

V neposlední řadě byla naprosto úžasná zdravotní sestra Radka Mičolová, kterou si táta oblíbil nejen pro její profesionalitu, ale také velmi respektující a lidský přístup. Dokázala přenést tolik potřebný klid a v rámci možností projevit zájem i přes rychlé tempo a velmi náročnou práci na celém oddělení. 

Blahopřeji, že máte takovéto členy týmu, které dělají dobré jméno Vaší nemocnici.

Prosím o předání poděkování všem zmíněným a jejich nadřízeným.

Děkujeme

Jaroslava Žáčková


Poděkování rehabilitačnímu oddělení

19.7.2023

Přijměte upřímné poděkování za úžasný přístup, jak odborný, tak lidský a empatický. Velké poděkování patří paní primářce Fajkošové,všem sestrám, sestřičkám u lůžka, celému rehabilitačnímu týmu. A nelze opomenout poctivé paní uklízečky (paní Táňu a Nataliu). Patří se poděkovat a ocenit výbornou kuchyň nemocnice AGEL. Pobyt ve vašem zařízení trval od 9.6.2023 do 23.6.2023. Byl pro mne obohacující a poznala jsem tu opravdu profesionály a úžasné lidi. Děkuji za to, že u nás funguje naše zdravotnictví na vysoké úrovni, které všude není samozřejmostí. 

S úctou a vděčností, 

Ludmila M., Valašská Polanka


Poděkování internímu oddělení

19.6.2023

Touto cestou bych chtěla moc poděkovat celému týmu interního oddělení za skvělou péči při mém pobytu na lůžku, kde jsem strávila téměř týden. Musím říci, že jsem v životě zažila hodně nemocnic a jsem zde přistěhovaná, ale vás, jako valaškomeziříčskou nemocnici, musím velmi pochválit. Skvělá paní primářka, která pacienty vždy velmi uklidní a vysvětlí, tomu všemu dává noblesu. Děkuji ještě jednou za léčbu a přeji vám všem jen hodně zdraví. 

M.R.


poděkování dětskému oddělení

19.5.2023

Děkuji tímto za skvělou péči o naši dceru,která byla hospitalizována na dětském oddělení Nemocnice AGEL ve Valašském Meziříčí. Byť to byla její první hospitalizace bez nás, rodičů, tak jsme byli velmi spokojeni se zájmem ze strany lékařského i ošetřovatelského perosnálu. Dle slov dcery vše zvládla i díky" hodným sestřičkám a usměvavým lékařům a lékařkám". To se velmi cení v dnešní době. Děkuji ještě jednou a valašskomeziříčské dětské oddělení mohu jen doporučit.


Poděkování internímu oddělení

30.3.2023

Moc děkuji personálu jak záchranné služby, tak interního příjmu, kteří se postarali o mého tatínka, který měl akutní problémy se srdíčkem. Celý personál v nemocnici zaslouží velkou pochvalu, rychlá vyšetření, bez čekání, následně převoz na lůžko a nastavení léčby. Dnes již je tatínek doma a poprosil mě, abych Vám jako jeho dcera, napsala právě poděkování. Bez vyjímky. Ono pracovat ve zdravotnictví není jednoduché, to všichni víme, nerada používám pojem "poslání", protože i personál má své rodiny, problémy a trápení, ale opravdu šlo vidět, že v meziříčské nemocnici pracují lidé, kteří k tomuto povolání mají opravdu vztah. To je nejdůležitější. Ještě jednou, děkujeme. 


poděkování porodnímu oddělení

30.1.2023

Moc děkuji všem na oddělení gynekologie a porodnictví, kteří mi dopomohli k narození mého syna. Jako prvorodička jsem prošla veškerými vašimi předporodními kurzy, cvičením a nemohu si vás vynechválit. Společně s partnerem jsme si říkali, že k tomu opravdu musí mít porodní asistentky osobní, citlivý a lidský přístup, aby to vůbec mohly dělat. A dělají bezvadně! I přijetí k porodu, rozhovor s lékaři, následně s primářem, sestřičkami, to vše mi dávalo pocit velké jistoty. Dnes má syn pár týdnů, počátky jsou vždy těžké, až nyní jsem se dostala ke chvíli vám napsat mé poděkování. Věřím, že mé poděkování se dostane na správná místa a budou si je moci přečíst všichni, kteří mě v životě velice pomohli - a to s velkou radostí - narozením dítěte :) Takže moc díky a budu vás jen a jen doporučovat :)

 

 


Poděkování internímu oddělení

27.12.2022

Moc děkujeme za Vaši péči o našeho tatínka, který strávil předvánoční čas na interním oddělení. Dle slov otce bylo vše na nejlepší úrovni. Celý lékařský i ošetřovatelský personál zaslouží velkou pochvalu a uznání. Moc děkujeme za léčbu, nyní již je tatínek v péči u nás doma a vzpomíná na dny strávené na nemocničním lůžku s pokorou, ale i s dobrými pocity. Děkujeme a přejeme všem do nového roku hlavně zdraví.

 


Poděkování internímu příjmu a internímu oddělení

21.10.2022

Moc děkuji za velmi slušný a empatický přístup ke mně, jako pacientce, která se s akutními zdravotními potížemi dostala rychlou zdravotní službou na interní příjem následně k hospitalizaci. Již při prvotním vyšetření na interní ambulanci se ke mně choval personál velmi vstřícně a ochotně, což člověku, kterému je zle, velmi pomůže a dodá důvěru v další okamžiky. Pokud člověk nikdy nebyl ve stavu, kdy je mu zdravotně velmi špatně a nesektá se s lidmi, kteří mu dokáží rychle pomoci a povzbudit, je to pro něj velmi komplikované, takto jsem se cítila v bezpečí, což bylo velmi důležité. Po přijetí na lůžko na interní oddělení to taktéž bylo velmi profesionální. Lékaři, sestřičky, pomocný perosnál, ti všichni se ke mně chovali opravdu jako ke svému "klientovi", což se dnes v ostatních nemocnicích až tak nevidí. Jsem již nyní doma a odpočívám, kde píšu tyto řádky, které bych ráda adresovala jmenovitě, ale to bych patrně musela vypsat spoustu jmen, které jsem si již nezapamatovala. Pokud bude možno, předejte informaci o velké pochvale, jak internímu příjmu, tak internímu oddělení. Moc Vám děkuji, budu nyní navštěvovat pravidelně interní ambulanci v rámci srdíčka a Vám všem bych chtěla moc poděkovat. Vážím si péče Vás, zdravotníků směrem k nám, pacientům. Je to opravdu vaše poslání, které je k nezaplacení. 

 


Poděkování chirurgickému oddělení

5.9.2022

Byl jsem přivezen záchrankou na chirurgickou ambulanci z důvodu rozsáhlé zlomeniny ruky. Musím říct, že jsem jako pacient v regionu měl zkušenost z konkurenční nemocnice a proto jsem byl velmi mile překvapen rychlostí, empatií a prvotním ošetřením před odjezdem na oddělení. Opravdu klobouk dolů, i přes večerní čas, byl personál milý a ochotný. Na oddělení se mě následně ujaly sestřičky s lékařem a vysvětlili průběh léčby a mého setrvání na chirurgii. Na pokoji jsme byli dva a oba jsme si péči velmi pochvalovali. Dnes jsem již po operaci doma, jsem v rekonvalescenci a proto píši dopis malinko se zpožděním, nicméně až s odstupem času si člověk uvědomí, že není nemocnice jako nemocnice. Samotnou nemocnici dělají lidé. Skvělí lidé. A ti jsou právě u vás. Za celou dobu jsem neviděl u personálu náznak nevrlosti či podrážděnosti i přes to, že jsem byl nucen si párkrát zazvonit zvonečkem na sestřičku. Vždy milé. Budu Vaši nemocnici doporučovat a ještě jednou všem děkuji. Vypisovat jména bohužel nemohu, nezapamatoval jsem si je, nicméně asi by bylo špatně na někoho zapomenout. Takto celému oddělení a lékařům děkuji za setrvání, léčbu, operaci. Ne vždy se na nemocnici rádo vzpomíná, ale i přesto, že jsem stále v neschopnosti, jsem rád, že se takto hezky o mě, o pacienta, postarali. Děkuji

s úctou

J. H., Rožnov p.Radhoštěm


Poděkování internímu příjmu

24.8.2022

Touto cestou bychom rádi poděkovali personálu na interním příjmu, kde jsme byli v minulých dnech s naší babičkou, které se ve večerních hodinách udělalo špatně. Musím říci, že sestřičky na pohotovosti byly i přes velký počet pacientů, kteří čekali na ošetření velice milé a hlavně usměvavé, což vždy dodává pacientovi, případně doprovodu pocit důvěry a bezpečí. Babička  byla následně pár dnů hospitalizována na interním oddělení, kde byla taktéž péče a starostlivost výtečná. Moc děkujeme všem, kteří pomáhají nám, pacientům navracet zdraví.

děkuji

vnučka Milena. T.


Poděkování ARO a MD JIP

28.6.2022

Přijměte touto cestou mé velké poděkování celému týmu ARO a JIP za profesionální péči, za lidský přístup a empatii, kterou jste věnovali mé mamince T.N. 

 


Poděkování novorozeneckému oddělení

28.6.2022

Moc děkujeme za přístup a péči o našeho Sebíka, tak o mě. Všechny sestřičky a doktoři byli úžasní. Jsem moc ráda, že jsem právě tady mohla přivést dítě na svět. Starali jste se o nás ukázkově, měli jsme se tady s malým jak na dovolené. Budu Vám navždy vděčná a vzpomínat na to, jak jsme se díky Vám měli skvěle a společně jsme porod zvládli. Tak milý přístup se jen tak nevidí.

Děkuji

Veronika. Z.,C.

PS: bufet na oddělení je skvělý nápad pro všechny maminky


Poděkování chirurgickému oddělení

3.6.2022

Chtěli bychom tímto moc a vřele poděkovat veškerému personálu chirurgického oddělení, který se staral o našeho tatínka během jeho léčby zlominy dolní končetiny. I přes možnost jej osobně návštívit jsme se nadále setkávali pouze s usměvavým personálem, který dokázal nejen pacienty, ale i příbuzné alespoň slovíčkem vždy potěšit. Tak to má být ve všech nemocnicích :) 


Poděkování internímu oddělení

13.4.2022

Posledních pár dní jsem byl na infekčním oddělení ve vaší nemocnici. Alespoň tímto způsobem bych chtěl poděkovat všem sestřičkám, které se o mne staraly. Připadal jsem si jako VIP. Všemi možnými způsoby se mi snažily zpříjemnit pobyt v nemocnici. Hluboce smekám před tím co dělají. Skoro mne mrzelo, že už mě poslali domů. Byl bych moc rád kdyby se moje poděkování dostalo až k sestřičkám. Moc je obdivuji i když bych jejich práci nikdy nechtěl dělat.
Pavel R.

 

Poděkování chirurgické ambulanci

24.3.2022

Chtěl bych napsat poděkování za skvělou práci panu MUDr. Michalovi Císařovi a všemu personálu za výtečnou práci, kterou odvedli dne 3.2.2022, když jsem si způsobil pracovní úraz. Děkuji mockrát.

Pavel S.

 

 


Poděkování ARO

9.3.2022

Pane primáři, drazí lékaři, sestry a všichni, kdož se staráte o chod ARO ve Valašském Meziříčí.

Rád bych Vám z celého srdce poděkoval za vaši práci, kterou jste v uplynulých třech týdnech věnovali  mé ženě a mamince našeho syna.Vaše práce v nemocnici ji zachránila život a váš neskutečně lidský přístup pomáhal každý den vyrovnat se snadněji s novou situací nám doma. Vaše otevřenost a ochota mi dávala možnost zůstat v kontaktu se svou ženou. A vědomí, že je o ni skutečně dobře postaráno mi dávalo klid a možnost se soustředit na našeho syna a vše nové, co nám vstoupilo do životů.

Podařilo se Vám na vašem oddělení vytvořit prostředí, kde jsem se cítil vítaný, v bezpečí a skutečně na blízku milované ženě. Přes vše kolem jsem se každý den skutečně těšil, že budu moci přijít na návštěvu a navždy mi zůstane celé vaše oddělení jako příjemná vzpomínka v těžkém období.

O.H.


Poděkování dětskému oddělení

16.2.2022

Rádi bychom poděkovali všem pracovníkům dětského oddělení, lékařům a sestřičkám , pod vedením pana primáře Slováčka, kteří se velmi obětavě , profesionálně a s nesmírnou empatií starali o našeho syna Jaroslava. Ten byl na dětské oddělení přijat pro akutní potíže. Na oddělení bylo vše připraveno a o syna bylo po celou dobu hospitalizace vzorně postaráno. Velmi si ceníme , že při propouštění syna domů , nám pan primář Slováček vše vysvětlil a zajistil pro něj i následnou péči u kardiologa. S takovým zájmem jsme se ještě nesetkali. Ještě jednou velké díky. Velmi si vážíme vaší práce a přejeme vám mnoho u'spěchů. Manželé Ráblovi


Poděkování kolektivu oddělení COVID

3.2.2022

Poděkování kolektivu oddělení COVID II ( 6.podlaží u schodů )
Chci poděkovat týmu lékařů ( MUDr.Spíšek, MUDr.Levitová a další ), sestřičkám a všem ostatním pomocným silám na oddělení za mimořádnou péči o mou osobu. Měl jsem pocit, že v těch covid kombinézách nejsou lidské bytosti, ale andělé. Jejich přístup ke mně byl mimořádný až tolik, že jsem si připadal jako nějaký VIP pacient.

Za to všechno patří celému skvělému kolektivu můj obdiv a srdečný dík.
Ing.Richard Ch.


Poděkování internímu oddělení

20.1.2022

Moc děkuji celému kolektivu interního oddělení za naprosto ojedinělý přístup ke mně, jakožto pacientce tohoto oddělení v minulém měsíci. Všechen personál, od sestřiček, po lékaře byl skvělý, dodávál mi svými úsměvy potřebný optimismus a zkracoval dobu, po kterou jsem musela být se svým zdravotním stavem hospitalizována. Ještě jednou všem  - bez vyjímky, děkuji a přeji Vám, ať se Vám daří v této nelehké době.

s úctou

Marie M.


Poděkování JIP a ARO

3.1.2022

V lednu roku 2021 jsem byl ošetřován nejdříve na COVID JIP a poté na ARO tamtéž s velikými problémy v důsledku onemocnění COVIDem-19. Chtěl bych (i když poněkud opožděně) poděkovat všem lékařům a všem sestřičkám, kteří se podíleli na mém vyléčení. Jejich práce i přístup k pacientům byl vysoce profesionální a lidský. Hluboce obdivuji všechny, kteří musí v ochranném oděvu pracovat dlouhé hodiny, starat se o nemocné a přitom se k nim chovat velmi slušně a vstřícně.
Dovolte, abych do nového roku všem popřál mnoho zdraví a úspěchů a hlavně aby už ten covidový nápor spojený s vysokým pracovním i duševním vypětím dospěl k úspěšnému konci.

S hlubokou úctou

Ing. Lubomír D.


Poděkování operačnímu týmu a dr. Šimoníkovi

25.11.2021

Obracím se na Vás s prosbou o předání mého poděkování panu doktoru Karlu Šimoníkovi.

Pane doktore, děkuji Vám!

Dostal jsem se k vám do nemocnice v srpnu tohoto roku po z počátku banálním pádu z kola.Banálním pro mě, neboť jezdím už nějakou dobu a takový pád nebyl prvním a nejspíš nebude ani posledním, ale tento byl přeci jen něčím výjimečný. Výjimečnost z něj udělal hned první rentgen na vašem oddělení. Zlomenina krčku pravé nohy.

K mému věku přeci jen trochu neobvyklé zranění a nejspíš i proto jsem si hned vysloužil přezdívku „ten mladý krček“😊

Pak už to bylo vše dost rychlé, druhý den jsem absolvoval operaci, kterou jste vedl. Vašimi slovy - 3 šrouby a nic extra složitého, ale až rekonvalescence ukáže. Tím jsme se rozloučili a já směřoval z dovolené zpět do Prahy s tím, že už si Vás nejspíš nebudu pamatovat.

Opak byl pravdou, v Praze jsem absolvoval několik prohlídek a v podstatě všude se s Vaším jménem nebo spíše pochvalou na Vaši práci setkával. Všem jsem musel odpovídat, na pro mě banální otázku, kdo a kde mi operaci prováděl.

Já, který používal Vaše slova, že to bylo jednoduché😊 dostával opačné reakce, že zas taková sranda to nebyla.

Dnes jsou to 3 měsíce od operace a já jsem byl jak panem doktorem Voukrouhleckým, tak panem doktorem Stančákem prohlášen za plně uzdraveného bez další limitace. Děkuju Vám neboť na tom nesete se svým týmem velký podíl. Ano, sám jsem tomu určitě také pomohl, cvičení, dvakrát týdně fyzio, dodržování všech doporučení, atd. Ale jednoduše bez dobrého začátku by se těžko dostavil dobrý konec.

Sport pro mě hodně znamená a já Vám děkuji, že jste mi pomohl zůstat aktivní i nadále. Vyřiďte prosím mé poděkování všem, kteří se na operaci a pooperační péči podíleli, bez nich by to tak snadno nikdy nemohlo jít.

Mějte se fajn, i v také těžké době, kterou teď prožíváme a držte se!

S pozdravem a díky

Petr Ott


Poděkování rehabilitačnímu oddělení

24.11.2021

KDYŽ REHABILITOVAT, TAK JEDINĚ VE VALMEZU

Nedávno jsem se podrobil operaci, respektive byla mně provedena totální endoprotéza kyčle. O zákrok se postarali specialisté ve Vsetíně, ale pooperační rehabilitaci jsem se rozhodl absolvovat ve Valašském Meziříčí. Přesněji, v rehabilitačním oddělení Nemocnice AGEL Valašské Meziříčí. K tomu, nechat si spravit a rozhýbat nohu v uvedených dvou valašských městech, mě, mimo jiné, přiměla věhlasná automobilová soutěž – Valašská rally, na jejíž přípravě se osobně podílím již přes tři desítky let, a která má s oběma městy dva společné atributy. Jednak to, že Valašská rally se v roce 1981 ve Vsetíně "narodila". Druhak, že po dvaceti letech se do Valašského Meziříčí přestěhovala a "bydlí tu dodnes". Rozhodl jsem se symbiózu respektovat i na poli zdravotnickém. A to i proto, že Nemocnice AGEL Valašské Meziříčí se v minulosti významnou měrou na zabezpečení doprovodného programu rally podílela.

Šest dnů po operaci jsem byl ze Vsetína převezen do valašskomeziříčského zdravotnického zařízení. Na několik příštích dnů se mně novým domovem stala lůžková část jeho rehabilitačního oddělení. A když jsem napsal domovem, pak mám na mysli skutečný domov. Domov v tom pravém slova smyslu. Domov, kde, bez ohledu na to, že jste v nemocnici, nejenom cítíte, ale i ve skutečnosti vnímáte jistotu, starostlivost a bezpečí domova.

Paní rehabilitačního domu je MUDr. Věra Fajkošová. Erudovaná a lidskostí vybavená primářka. V jejích stopách každodenně jdou rovněž její spolupracovnice: staniční sestra Marie Hermanová, tým zdravotních sester a ošetřovatelek a skupina fyzioterapeutek.

Záměrně jsem nenapsal, že ve stopách primářky Fajkošové jdou její podřízené, jak bych z obecného hlediska mohl. Tady si totiž nikdo na nic nehraje. Každý zde respektuje každého, každý uznává práci toho druhého… A to je právě tím, co vyvolává v člověku pocit, že není v obyčejném špitále. To je právě to, co snad v každém, kdo se tu, na rehabilitační oddělení Nemocnice AGEL Valašské Meziříčí, přišel vykurýrovat a rozhýbat svou tělesnou schránku, vytváří onen již vzpomínaný pocit jistoty, starostlivosti a bezpečí, jenž vlastně ani není vjemem, ale neklamnou skutečností.

Budu upřímný. Že je to na zmíněném oddělení takříkajíc super, jsem věděl. Ostatně, vědomí toho mě vedlo k tomu, že jsem dal pooperační péči ve Valmezu přednost před tou klasickou lázeňskou. Avšak vlastní poznání předčila v tom nejlepším slova smyslu všechna moje očekávání.

S pokorou a respektem proto děkuji všem, kteří se na rehabilitačním oddělení Nemocnice AGEL Valašské Meziříčí starali a postarali o to, že jsem se domů po totální endoprotéze kyčle vrátil z velké části soběstačný a nesrovnatelně pohyblivější. Děkuji za nevšední starostlivost, laskavost, trpělivost a pomoc. Děkuji Vám, paní primářko, děkuji vám sestřičky, terapeutky a ošetřovatelky rehabilitačního oddělení Nemocnice AGEL Valašské Meziříčí za to, že svou profesi neberete jako práci, ale jako poslání. Poslání, jímž dáváte zcela zřetelně najevo, jak vám záleží na tom, aby člověk člověku byl vždy člověkem. Poslání, jež naplňujete srdcem a laskavostí.

S úctou váš

Dušan Póč


Poděkování chirurgické ambulanci

3.11.2021

Chtěla jsem moc poděkovat Vašemu lékařskému personálu na chirurgické ambulanci v nemocnici ve Valašském Meziříčí. Byla jsem tam v pondělí a ve středu se synem pro malý i když bolestivý zákrok, ale i vzhledem k vysokému počtu pacientů, Váš lékařský personál vykazoval velkou profesionalitu a sestřičky s mým údivem příjemné i na lidi, kteří by si to nezasloužili. Děkujeme, že tady jste. S pozdravem Iveta B.


Poděkování gynekologickému oddělení

20.10.2021

Chtěla bych ještě touto cestou vyjádřit velký dík a uznání personálu gynekologického oddělení vaší nemocnice.V minulém týdnu jsem zde strávila pět dní po větší operaci. Péče,kterou nejen mi věnovaly zejména sestřičky, byla přímo ukázková. Místy jsem měla pocit, že jsem v soukromém luxusnim sanatoriu. Možná si řeknete,že to je samozřejmě, ale vězte, že všude není.Proto o to více cítím potřebu vám napsat, jak úžasné máte zaměstnance a pevně věřím, že jsou za svou perfektní práci a laskavý přístup k pacientům vysoce hodnoceny. Děkuji tedy ještě jednou a přeji všem spousty dalších spokojených pacientů.( asi správně řečeno - uzdravených 😉) Hana F., Kopřivnice


Poděkování internímu týmu

24.9.2021

Moc děkuji za pečlivost a starost o mého tatínka, který byl na vašem interním oddělení hospitalizován začátkem září. Jeho zdravotní stav potřeboval zaléčit a musím říci, že jsem byla velmi spokojená jak profesionalitou při samotném příjmu, tak i péči na oddělení. Je opravdu radost vidět, když personál svou práci dělá velmi dobře a s chutí. Tatínek posílá pozdravy nejen ošetřujícím lékařům v čele s primářkou Černochovou, ale také všem sestřičkám a pomocnému personálu. Ještě jednou děkujeme!

Jana T.


Poděkování lékařům a sestřičkám nemocnice ve Valašském Meziříčí

7.7.2021

Touto cestou vyjadřuji své upřímné poděkování a vděčnost lékařům a sestřičkám interních oddělení, především pak COVID-JIP a ARO, kteří mne léčili, ošetřovali a také vyléčili z nemoci Covid-19. Mé poděkování patří také lékařům a sestřičkám dalších oddělení, neboť řada z nich se podílela na zjištění mého zdravotního stavu a tedy následně i na mém uzdravení.
Jsem si vědom toho, že především jejich obětavosti a profesionalitě jsem se po čtyřtýdenní hospitalizaci mohl vrátit ke své rodině a do běžného života.
Srdečné díky!
Jan S., Poličná


Poděkování ARO + JIP

10.6.2021

Vážení a milí,
Dovoluji si aspoň touto cestou ještě jednou poděkovat za to, že jste mě svou profesionální prací, milou a obětavou péčí, psychickou podporou i pohlazením vrátili zpátky do života. Je tady krásně a jsem Vám všem za to velmi vděčná. Moc si vážím práce vás všech. Přeji vám hodně síly, energie, zasloužený odpočinek a jen samé vděčné a uzdravené pacienty. 
Děkuji

Marcela H., Rožnov p.Radhoštěm


Poděkování internímu oddělení

21.5.2021

Moc tímto děkuji veškerému personálu interního oddělení za péči, kterou personál věnoval mé mamince při pobytu na zdejším oddělení. Ikdyž nebylo možno navštěvovat svou maminku, byla jsem s ní v kontaktu denně přes telefon a mohu říci, že její slova chvály a starostlivosti byly vstkutku od srdce a upřímné. Děkuji všem lékařům, jmenovitě poté dr.Černochové a ošetřujícímu personálu. Přeji Vám vše dobré a ještě jednou moc děkujeme za péči, která se nevidí jen tak všude.


Poděkování oddělení následné péče

15.4.2021

Dobrý den, rád bych poděkoval za péči mojí maminky na oddělení následné péče 2, pod vedením paní staniční Olinky, která je profesionální, laskavá a je na pravém místě, celý personál hodný, vstřícný laskavý , přeji všem děvčatům hodně sil v této náročné práci a velké díky všem lékařům sestrám,uklizeckam, atd v celé nemocnici

Marek B.

Poděkování porodnímu a novorozeneckému oddělení

6.4.2021

Moc bych chtěla touto cestou poděkovat novorozeneckému a porodnímu oddělení. Jak ošetřovatelský personál, tak i lékaři bezvadní. Měla jsem ze začátku obavy, jako prvorodička, ale tyto byly okamžitě rozplynuty již po příchodu na oddělení. Milé, vlídné sestry, které mi vše rády vysvětlily. Dále edukace o novorozence, plno nových informací a hlavně klid, úsměv na tvářích a pohoda - to vše jsou věci, které nebývají stadndardem, nicméně tady ano a zato moc děkuji. Jste skvělí a za pár let opět a jedině u vás :)

L.M.


Poděkování na chirurgické oddělení

3.3.2021

Osobní poděkování zdravotní sestře p.Stodůlkové, která mě vezla z důvodu tržné rány na hlavě na sono a celému kolektivu zdravotních sester, které ve dnech  21.2.- 22.2. držely nademnou ochrannou ruku. Přeji Vám vše dobré.
pan T. 


Poděkování zaměstnancům ARO, JIP, Interny I.

2.3.2021


Rád bych touto cestou poděkoval všem, kteří se o mne starali od poloviny ledna po čtyři týdny mého pobytu v nemocnici, všem z Covid ARO, JIP, a interny 1. Díky všem lékařům a lékařkám, sestřičkám i bratrům, ošetřovatelkám a ošetřovatelům,rehabilitačním pracovníkům, vojákům z Hranic, uklizečkám, za Vaše nasazení při záchraně mého života, i mnohých dalších.
S vděčností a úctou F. Petr


Poděkování zaměstnancům

26.2.2021

Dobry den! Rada bych touto cestou podekovala lidem, kteri se o mne starali pri mem nedavnem pobytu na chirurg.odd. valasskomeziricske nemocnice (23.2.) Od prijeti na chirurg.ambulanci, pres rentgen, EKG na internim prijmu, oddeleni chirurgie, anestezie, vcetne oper.salu jsem se setkala asi s 20-30 lidmi (sestricky, sanitari, lekari, pani na uklid) a vsichni do jednoho byli s usmevem, skveli, pozitivni a profesionalni, coz zvlaste v dnesni dobe neni jednoduche dodrzet (ale pro kazdeho pacienta to znamena strasne moc), a proto jim vsem patri moje obrovske diky! Preji jim, aby meli stale nejaky duvod k radosti a aby se jim vsem dobre darilo jak v profesnim, tak osobnim zivote! Renata B.

 

 

 

 


Poděkování kolektivu COVID-JIP

18.2.2021

Chci Vám poděkovat, celému kolektivu JIP-COVID za Vaší péči při mé hospitalizaci u vás na vašem oddělení. Jsem si vědom, jak to bylo závažné, že šlo o život. Hluboce si vás vážím a obdivuji vaše nasazení v této nelehké době. Již jsem týden doma a chodím po bytě bez opory, zvládám i schody - s jištěním, zápal plic ustoupil, vrátil se čich a chuť. Ještě jednou moc děkuji a ať se tato hnusná doba bere ke konci. Děkuji

Tomáš M., Zašová


Poděkování zaměstnancům JIP

8.2.2021

Dobrý den,
v lednu tohoto roku byl na jednotce JIP a následně na doléčovacím odd.interny 1. hospitalizován můj 68 letý manžel se zápalem plic způsobeným Covid-19.
Ty dny, které bojoval v umělém spánku, na plicní ventilaci a s tracheostomií byly pro celou naši rodinu velmi bolestivé. Chci poděkovat lékařům, sestřičkám i pomocnému personálu za obrovskou profesionalitu, velkou obětavost a hlavně lidskost. Manžel se již pomalu zotavuje doma a já jsem šťastná a velmi vděčná všem zdravotníkům, kteří se o jeho stav zasloužili. Díky Vám, díky
 

Eva N.
 


Poděkování internímu oddělení

5.1.2021

Děkujeme za velmi milý a profesionální přístup k mému otci, který byl nucen strávit nějaký čas na interním oddělení vaší nemocnice. Moc chválím pana primáře Zajíčka a celý jeho tým, který opravdu dokázal mého tatínka opětovně postavit na nohy. Děkuji i sestřičkám a úklidovému týmu. 


Poděkování chirurgickému oddělení

4.12.2020

Dovolte mi, abych poděkovala alespoň touto cestou celému personálu na chirurgickém oddělení. I přes svůj starší věk jsem se ujistila, že na tomto pracovišti pracují milí a vlídní lidé, kteří dokáží pacienty potěšit a hlavně jim celý postup léčby a operace vysvětlit, což považuji za velmi důležité. Děkuji všem lékařům, bohužel jmenovitě si již nevybavuji všechny, bylo by nefér na někoho zapomenout, celý ošetřovatelský tým, který se k nám - pacientkám na pokoji choval vždy s respektem, úctou a porozuměním. Již jsem doma a pilně rehabilituji dle vašich rad. Ikdyž nejsem rodačka tohoto města, budu ale ze svých zkušeností vždy valašskomeziříčskou nemocnici chválit. Děkuji Vám.

J.P., Rožnov


Poděkování ARO

4.11.2020

Vážená paní Kolečková,
dovolte mně, abych ze srdce poděkovala Vám i celému kolektivu za péči o mého manžela Jiřího R. při jeho těžkých chvílích a zdravotních problémech. Velice se skláním před tím, jak v tolik náročném období pomáháte a jak trpělivě snášíte všichni mé dotazy o zdravotním stavu manžela.Děkuji Vám za vše a hlavně za lidský přístup k nemocným i rodině.
S úctou a velikým poděkováním
Marie R.


Poděkování dr.Rusňákovi

29.10.2020


Už několik let jezdím se svou maminkou (letos jí bude 86 let) na kontrolu kardiostimulátoru, vždy se k mamince chovají všichni příjemně, ochotně a slušně, vyšetření probíhá standardně. Velmi mile mě ale překvapila minulý týden trpělivost pana doktora, když mamince vysvětloval, jak má postupovat v další léčbě. Maminka je trochu nedoslýchavá, musel jí to 2 x zopakovat, ale hlavně - vysvětlil jí všechno srozumitelně, našel slova, kterým maminka porozuměla a tím vším ji vlastně i uklidnil. Když jsme z ordinace odcházely, říkala jsem si - takto nějak si představuji zdravotní péči. Nejen odbornost, ale i lidskost, empatie. Ale bohužel ne vždy a ne všude tomu tak je. A je to o to cennější a vzácnější v tomto období, kdy je zdravotnický personál fyzicky i psychicky vytížený na maximum.
Pane doktore, Vašim chováním, a profesionalitou jste nám zpříjemnil minulou středu (21. 10. 2020). Děkujeme. L. Kamasová a A. Štefková


Poděkování chirurgickému oddělení

23.10.2020

Moc bych chtěla poděkovat všem lékařům a ošetřovatelskému personálu na chirurgickém oddělení, kteří se o mě starali kvůli mé zlomenině nohy. Během několika dnů na chirurgickém oddělení jsem mohla vypozorovat, jak je veškerý personál profesionální a empatický. I přes to, že jsou zákazy návštěv, tak sestry svým milým a vlídným slovem dokázaly potěšit a hlavně povzbudit v této nelehké době. Moc Vám všem děkuji a ikdyž to byla moje první zkušenost z hospitalizace, ze které jsem měla trochu obavy, tak musím říci, že byla obava zbytečná. Nyní již jsem v rekonvalescenci na rehabilitační ambulanci. Všem ještě jednou moc díky za skvěle zvládnutou operaci a péči a valašskomeziříčskou nemocnici budu určitě doporučovat.

I.H., Rožnov p.Radhoštěm


Poděkování oddělení následné péče

18.9.2020

Touto cestou bychom rádi poděkovali personálu oddělení následné péče za velice příjemný a milý přístup veškerého personálu našemu tatínkovi, který zde byl hospitalizován během měsíce srpna. Víme, jak je situace nyní náročná a dobré a vlídné slovo je někdy více, než si člověk může představit. 

 


Poděkování zaměstnancům

7.8.2020

Dobrý den pane řediteli,

ráda bych touto cestou poděkovala za pomoc a péči, která byla poskytnuta mému synovi ve Vaší nemocnici.

Počátkem měsíce července nás zdravotní stav syna přiměl vyhledat lékařskou pomoc (LSPP pro děti a dorost Valašské Meziříčí). Tak se stalo, že syn byl operován a následně pobýval na dětském oddělení.

Od příjmu na pohotovosti dětského oddělení jsme opakovaně absolvovali vyšetření na oddělení radiodiagnostiky, kde bych ráda vzkázala velké poděkování paní primářce – MUDr. Hurské a všem lékařům/lékařkám za milá slova a velice hezké jednání s malým pacientem. 

Tisíceré díky na chirurgii. Děkuji panu primáři - MUDr. Bařinkovi, MUDr. Murínovi a celému týmu, který se na operaci a všech úkonech kolem péče o syna podíleli

A v neposlední řadě obrovské poděkování na dětské oddělení, kde jsme se synem pobývali nejvíce dnů.

Děkujeme paní doktorce Perutkové za všechno, co pro syna udělala – od příjmu na pohotovosti až po propuštění domů.

Velké díky MUDr. M. Šmoldasovi za nezměrnou trpělivost a pochopení. Jeho nadhled a rozvaha mne vždy dodala klid a pocit, že vše už bude dobré.

Obrovské díky zdravotním sestřičkám, ke kterým jsem se uchylovala jako loď k majáku v bouři. Na takovouto náhlou situaci se rodič jen těžko připraví. Po synově operaci jsem se vyloženě bála s ním jakkoli manipulovat. Dnes, tedy zpětně a s potřebným nadhledem vím, že jsem se snad až příliš často doptávala, co můžu a co už ne, celkem často prosila o pomoc sestřičky při manipulaci se synem (bála jsem se, abychom nevytáhli někde nějakou „hadičku“😊) a moc si vážím toho, že ač v tu dobu bylo oddělení plné, vždy si našly čas a pomohly mi. Péči o syna neměly vůbec jednoduchou. Syn je bojovník a tak ani kapku krve nedal bez boje a řádného bojového křiku. Kladený odpor byl marný, sestřičky vždy měly vítězství😊.

Moc ráda bych uvedla i konkrétní jména, ale vzhledem k tomu, že jsme část pobytu byli v „covid režimu“, tak jsem přes ochranný plášť moc jmenovky neviděla a vyřčené jména zapomněla – za což se omlouvám. Nicméně si vybavuji noční směny ze zdr. sestrou – paní Vavříkovou – takový anděl na noční a od příjmu až po propuštění se o nás velmi často a pěkně starala zdr. sestra – paní Volková, která velmi brzy našla cestu, jak na toho mého pána syna. Všechny sestřičky (a tím myslím i sestřičky – praktikantky) zdravíme, za pomoc a péči moc děkujeme.

Nerada bych opomněla i práci paní v úklidu, která se starala, že jsme měli čisto. Taktéž děkujeme do kuchyně. Jídlo bylo chutné, pestré a bylo jej neskutečně mnoho. 

Jelikož pracuji jako personalistka v hospici, tak celý pobyt jsem tak nějak podvědomě vnímala i profesně. Jako doprovod syna jsem tak vlastně měla možnost malinko „nahlédnout do provozu oddělení“ z druhé strany.  A tady je opravdu nutné vyjádřit uznání staniční sestře – paní Hrbáčkové. Z mého pohledu byla staniční sestra všudypřítomná😊 a pěkně jí to na oddělení „šlapalo“. Atmosféru mezi zaměstnanci jsem vnímala jako přátelskou a tým se mi jevil jako dobře sehraný. Když k tomu přidám, že staniční nikdy nešla pro úsměv a hezké slovo daleko, tak máte na oddělení ideální prototyp „staniční sestry“. 

Poslední řádky budou patřit panu primáři – MUDr. Slováčkovi. Jen velmi těžko se mi hledají slova, kterými bych vyjádřila svou vděčnost a poděkování. Velmi oceňuji, způsob komunikace a trpělivost při vysvětlování možností a postupů léčby, péče.  Děkuji za vlídný přístup během hospitalizace i za rady, kterých se mi dostalo v rámci telefonických hovorů na pohotovost
a následné kontrole v ambulanci.

S důvěrou a úctou
Ing. Jiřina O.


Poděkování chirurgickému oddělení

3.8.2020

vážený pane primáři,
od 7. 7. 2020 (asi týden) jsem ležela na chirurgii č. 1 - operace střev. Dovolte mně, abych Vám i celému kolektivu včetně operatérů, lékařů, sestřiček i všech ostatních velmi poděkovala za krásný přístup k nemocným, za všechnu péči, ochotu a hlavně odborný a také lidský přístup. V mém případě, kdy musel být rychlý zásah to pro mne nebylo lehké. Ale za pomoci krásného přístupu jsem to zvládla i já. Ještě jednou to největší poděkování Vám i všem ostatním.
S úctou Vaše bývalá pacientka, Marie R., Rožnov p. R.


Poděkování dětskému oddělení

8.7.2020

Tímto bych chtěl pochválit celé ,,dětské oddělení,, nemocnice NVM. S přístupem lékařů, sestřiček a všeho personálu jsem byl jako otec maximálně spokojen. Vše bylo profesionální a na lidské úrovni. Je vidět, že pod Vašim vedením je nemocnice opravdu na skvělé úrovni. Se synem jsme byli hospitalizováni ve Vaši nemocnici minulý víkend. Jedním slovem perfektní. Ještě jednou mnohokrát děkuji.
 S pozdravem
 Marek Z.


Poděkování oddělení následné péče

12.6.2020

Celému oddělení následné péče II posíláme srdečný pozdrav s přáním hezkých dnů. Chtěli bychom poděkovat opravdu všem, primáři, sestřčikám, uklízečkám... Poděkovat nejen za ošetřování, ale hlavně za lidský přístup, psychickou podporu, úsměvy i pohlazení. Díky nim byla maminka u Vás velmi spokojená a s úsměvem, ale i se slzami v očích na Vás vzpomíná. Byli jste andělé, kterým věřila. Posíláme pozdrav z hospice a přejeme Vám hodně úspěchů i sil a odměnou ať jsou pro Vás spokojení pacienti. Ještě jednou děkujeme.

Božena J., s dcerami


Poděkování porodnímu a novorozeneckému oddělení

3.6.2020

Moc děkuji za úžasný přístup veškerého personálu, se kterým jsem se setkala co by prvorodička na porodním a novorozeneckém oddělení. Musím říci, že prvotní obavy nebyly nikterak naplněny a tak, jak jsem přešla plynule z předporodních kurzů do vaší nemocnice, tak jsem se nadále cítila velmi dobře. Určitě bych chtěla vyzdvihnout práci všech sestřiček, které mi dávaly rady a vysvětlily vše, co jsem z počátku nevěděla. Moc Vám děkuji. S radostí budu na Vás dále vzpomínat.

P.R.


Poděkování porodnímu a novorozeneckému oddělení

28.4.2020

Tímto moc děkuji všem zaměstnancům porodního a novorozeneckého oddělení za perfektní přístup k mé osobě, co by prvorodičce a následně po narození syna i o něj. Je skvělé, že na těchto odděleních pracují sestřičky a lékaři, kteří mají vztah k této profesi a dokážou pomoci, poradit a potěšit. To je pro mě strašně důležité, jako rodič, který přichází do nemocnice, či porodnice k zákroku. Byli jste skvělí, mohu všem jen doporučit tuto porodnici. Všem ještě jednou díky. 

 


Poděkování gynekologickému oddělení

27.3.2020

Chtěla bych touto cestou poděkovat celemu gynekologickému týmu, za skvělou profesionalitu, lidskost a vlidnost i v těchto těžkých časech.Především bych chtěla poděkovat PA Katce a panu doktorovi Kratochvilovi za výborně a rychle odvedený porod. I bez manžela a v roušce se to dá dobře zvládnout s tak skvělým týmem.
Děkuji moc
Pacientka S.


Poděkování internímu oddělení

26.2.2020

Touto cestou bych chtěla poděkovat personálu interního oddělení zdejší nemocnice za příkladnou starostlivost a péči. Byla jsem dovezena RZP a následně předána do péče na zdejší oddělení. Musím konstatovat, že jsem byla velice mile překvapena již samotným příjmem v rámci sestřiček a jejich vlídných slov. Věřte, že v mém věku, kdy již atakuji hranici 80.let je právě vlídné slovo mnohdy k nezaplacení. Následná má léčba byla taktéž bez jakýchkoliv připomínek z mé strany. Všude čisto, lékaři i sestry usměvavé a přenášely tuto dobrou atmosféru i na nás, troufám si tvrdit, i ostatní pacienty. Ještě jednou moc děkuji a přeji mnoho sil do další práce.

 


poděkování gynekologickému a novorozeneckému oddělení

23.1.2020

Vážený pane doktore, dne 15.1.2020 jsem na Gynekologickém oddělení Nemocnice Valašské Meziříčí porodila své druhé dítě, syna Jakuba.Tímto bych ráda vyjádřila poděkování veškerému personálu Gynekologického a Novorozeneckého oddělení. Syn se narodil plánovaným císařským řezem v 7:34. Avšak již první kontakt s pracovištěm v době plánování porodu s dr.Sekvardem, dr. Kratochvílem, vše pod záštitou pana primáře Hoška, byl naprosto profesionální a zároveň lidsky příjemný.

V den porodu jsem byla vděčná za laskavý a klidný přístup všech zúčastněných, zvláště anestezioložky dr.Pavlíkové, což velmi přispělo k redukci předoperačního stresu a hladkému průběhu zákroku i poporodní adaptace syna.Dále nesmírně oceňuji práci a přistup sester, ošetřovatelek a lékařů z oddělení šestinedělí a Novorozeneckého, díky jejichž, vždy stoprocentně profesionálnímu, ale zvláště laskavému a vnímavému přístupu k pacientkám a jejich potomkům, jsem zcela v poklidu prožila první hodiny a dny po porodu.

Jsem lékařka s léty odpracovanými na oddělení velké nemocnice, vím, jak může být tato práce náročná, jak je někdy značně obtížné zvládat potřeby a požadavky desítky různých pacientů zároveň. V mém případě to všichni zvládli dokonale, vždy vycítili, kdy je třeba a velmi laskavě nabídli pomoc. Vážím si toho a ještě jednou jim všem velmi děkuji.

S pozdravem

MUDr.Barbora Krnáčová


Poděkování dětskému oddělení

4.1.2020

Rádi bychom velmi poděkovali celému týmu na dětském oddělení.Dne 28.12.2019 byl náš 3 letý syn David K. hospitalizován. Spadl ze schodu z velké výšky a ležel na pokoji ze zvýšenou péčí. Personál na dětském oddělení je zcela vyjímečný, pracují s obrovským nasazením a láskou k dětem. Obzvláště bychom rádi poděkovali sestřičce, která byla dne 28.12 spolu s pani doktorkou Kateřinou Stavinohovou na příjmu dětské ambulance, veškeré vyšetrení absolvovala s námi a díky její empatii a lidskému přístupu jsme vše zvládli.

Moc děkujeme

S uctou Hana K. (matka)


Poděkování chirurgické ambulanci

30.12.2019

Ráda bych popřála všem zaměstnancům nemocnice ve Valašském Meziříčí hodně zdraví a štěstí v roce 2020. Ale hlavně bych chtěla poděkovat všem,kteří sloužili na chirurgické ambulanci ve vánoční svátky,konkrétně večer 25.12.2019,především Mudr.Zoltánu Karpátymu a jeho týmu ,kdy neúnavně zašíval rány na mé pravé ruce,které jsm utrpěla při boji o tlapku našeho pejska,když jsem ji vytahovala z tlamy vlčáka přes plot.Velmi děkuji za profesionální a lidský přístup. Toto jsou lidé na svém místě a patří jim za jejich práci velký dík.Děkuji.
Jana Š., Trojanovice


Poděkování nemocnici

17.12.2019

Vážený pane řediteli,
ve čtvrtek 7.11.2019 jsme byli hospitalizovaní se synem (8 let) ve Vaší nemocnici z důvodu zánětu slepého střeva. Syn byl okamžitě operován a následně jsme pobyli pár dnů na dětském oddělení. Ráda bych touto cestou poděkovala všem pracovníkům Vaší nemocnice za profesionální přístup, vstřícnost a empatii. Ať se jednalo o paní uklízečky, sestry nebo lékaře byli všichni velmi příjemní a vše nám vždy vysvětlili. Za celou naši rodinu vám všem ještě jednou děkuji a přeji krásné vánoční svátky a úspěšný nový rok 2020.
S pozdravem

E.P.


Poděkování internímu oddělení

25.11.2019

Chtěla bych moc poděkovat celému kolektivu jak lékařů, tak i sestřiček interního oddělení valašskomeziříčské nemocnice. Po dobu mého pobytu na zdejším oddělení jsem byla velice překvapen ochotou, empatií a pracovitostí všech zaměstnanců, kteří zde vykonávali své pracovní činnosti. Hlavně přístup pana primáře Zajíčka je ukázkový a je vidět, že své oddělení vede na výbornou. Taktéž děkuji i všem pomocným silám na oddělení za ukázkový úklid a ochotu pomoci. Děkuji.

M. J.


Poděkování jednotce intenzivní péče

30.10.2019

Vážený pane řediteli,
obracíme se na Vás s poděkováním za profesionální a empatický přístup k našemu manželovi, tatínkovi a dědečkovi, panu Janu M., který byl hospitalizován na oddělení JIP valašskomeziříčské nemocnice s kombinovaným selháním srdce a ledvin od srpna do září 2019. Velmi si ceníme toho, že k němu bylo přistupováno s nejvyšší možnou mírou lidskosti, profesionality a laskavosti. Děkujeme ošetřujícím lékařům a také celému lékařskému a zdravotnickému personálu tohoto oddělení. Každý člověk si přeje, aby bylo o někoho, kdo je mu blízký, v těžkých životních chvílích postaráno co nejlépe, nám se toto přání, díky JIP, naplnilo na 100%. I když svůj boj nakonec prohrál, jsme přesvědčeni, že se dožil vysokého věku díky plnohodnotné péči odborníků, jací jsou právě v této nemocnici.

 


Poděkování porodnímu oddělení

25.10.2019

Vážený pane primáři, dne 14.a 15.9.2019 rodila v porodnici ve Valašském Meziříčí moje vnučka Barbora G. a přišla na svět krásná zdravá holčička. Děkuji Vám i celému personálu této porodnice za velmi pěkné jednání a přístup k rodičce, i za velkou profesionalitu. Moc si toho vážím. Též děkuji za to, že matky dostanou celodenní stravu, není tomu tak všude. Do další práce Vám i celému kolektivu přeji mnoho pohody při pomoci novému človíčku na svět. Děkuji.

Marta H.


poděkování gynekologickému oddělení

26.9.2019

Mnohokrát děkuji celému oddělení gynekologie za profesionální přístup. A také děkuji, že mi bylo umožněno být na pokoji s dcerou po celou dobu pobytu její hospitalizace. Jste skvělí, úžasní s velkým srdcem.

 


Poděkování oddělení následné péče

19.8.2019

Kromě osobního vyslovení díků,děkuji ještě tímto MUDr. Štěpánové za péči, věnovanou mému bolestivému zdravotnímu stavu, který se podařilo poměrně v krátké době tlumit a značné bolesti zmírnit. Poděkování s velkým uznáním si zaslouží také personál oddělení následné péče, který dle mého krátkého pobytu na tomto oddělení pracuje a vlastně slouží pacientům hlavně seniorského věku, a to převážně v náročných podmínkách. Moc velké díky Vám všem.

p.K.


Poděkování gynekologicko-porodnímu a novorozenekému oddělení

25.7.2019
Touto cestou chci veřejně poděkovat celému Gynekologicko-porodnimu a Novorozeneckemu oddělení. Jsem 9 dní od porodu, který nebyl nejjednodušší a došlo až k akutním SC s celkovou anestezií a musím říct, že všichni lékaři a sestřičky jsou naprostí profesionálové. Takovou péči, se kterou jste se o mě i Barunku starali celou dobu (4 dny), jsem si ani v nejhezčím snu nepředstavovala. Po 9 dnech funguji a jsem schopna se malé plně věnovat. Takže ještě jednou Děkuji, všichni jste osoby se srdcem a rozumem na správném místě.
A PA paní Evička naprostá TOP (pokud se to k ní dostane, tak děkuji za vše, jste nejlepší).
Za mě tedy pro porod jedině Valmez 💛
Lucie B.

Poděkování chirurgickému a urologickému oddělení

16.7.2019

Chtěla bych poděkovat paní Evě Stodůlkové za péči v nemocnici, kterou věnovala panu V.K., také týmu sester a lékařů chirurgického a urologického oddělení, děkuji znovu i panu primáři Bařinkovi. Děkuji ještě jednou! Ať se vám všem daří, pracovně i osobně. Taky vám děkuji za tlumočení pochvaly pro celé Vaše oddělení. Mohu vás ujistit, že jste vysoce převýšili další nemocnice, které jsme za dobu léčby prošli. Samozřejmě i na těchto pracovištích byly výjimky, ale vaše nemocnice a váš profesní i lidský přístup vás všech na chirurgickém a urologickém oddělení, budu mít vždy v mysli jako jedničku, na kterou se nezapomíná! Díky moc Jana R.


Poděkování chirurgickému oddělení

10.7.2019

Byla jsem hospitalizována na oddělení chirurgie I., kde mně byla provedena operace žlučníku. Touto cestou chci poděkovat všem zaměstnancům tohoto oddělení za milý, příjemný, klidný a profesionální přístup ke mně a určitě i všem ostatním pacientům. Ať je takových lidských a odborných lékařů, sester a ostatního personálu více.

Děkuji, Miroslava N., Rožnov p.Radhoštěm


Poděkování gynekologickému oddělení a ARO

13.6.2019

Poděkování celému kolektivu z gynekologického oddělení pod vedením pana primáře Leopolda Hoška za příkladnou péči, kterou mi věnovali po celou dobu mého pobytu po operaci. Děkuji také kolektivu ARO. Všichni se chovali velice mile a profesionálně. Dagmar T.


Poděkování Multidisciplinární jednotce intenzivní péče

14.5.2019

Děkujeme celému týmu Multidisciplinární JIP za velmi profesionální a zároveň i lidský přístup. Nejen, že o nás bylo výborně pečováno po zdravotní stránce, ale personál se snažil nám ulehčit pooperační okamžiky například sledováním hokeje,  i jinak jsme se společně zasmáli :)

spokojené pacientky, Markéta H., Marie M.


Poděkování internímu oddělení

29.4.2019

Chtěla bych velice poděkovat veškerému personálu interního oddělení valašskomeziříčské nemocnice za příkladnou léčbu, starost a dopomoc mé maminky J.K., která byla u Vás hospitalizována se srdíčkem počátkem měsíce dubna. Jelikož jsem pravidelně maminku navštěvovala, všimla jsem si péče, kterou oddělení nabízelo a byla jsem moc potěšena jednáním jak lékařů, tak i sestřiček. Děkuji Vám a přeji Vám vše dobré do další nelehké práce.

 


Poděkování internímu oddělení, ARO a JIP

26.3.2019

Děkuji tímto celému kolektivnu interního oddělení, oddělení ARO a JIP za veškerou péči, se kterou přistupovali k mé mamce, která u Vás byla hospitalizována od půlky února do půlky března. Jsem moc ráda za vstřícný přístup ohledně informací o zdravotním stavu a následné léčby. Celý personál z výše jmenovaných oddělení ochotně a trpělivě pečoval o mamku po dobu hospitalizace. Nyní je mamka v domácím léčení a daří se jí dobře. Pacientka Vlaďka Ch.


Poděkování internímu oddělení

5.3.2019

Děkuji tímto celému kolektivnu interního oddělení za veškerou péči, se kterou přistupovali k mému manželovi, který byl u Vás hospitalizován na interním oddělení I. Jsem moc ráda, že jak manžel, tak i já z předešlé hospitalizace v loňském roce,  jsme měli ty nejlepší zkušenosti s lékaři a sestřičkami. Ještě jednou děkujeme za uzdravení a přejeme co nejvíce sil do vaší těžké práce, kterou ocení jen málokdo.

 


Poděkování porodnímu a novorozeneckému oddělení

25.2.2019

Úprimne ďakujem celému kolektívu porodnického a novorodeneckého oddelenia. Je úžasné pozorovať s akou láskou a ochotou pristupujete k svojej práci. Ďakujem za empatický a citlivý prístup ako už ku mne, tak  hlavne k mojmu synovi, o kterého ste sa s láskou starali.  Po vašich inštruktážach mám pocit, že som pripravená na nový život s dieťaťom. Vďaka Vám. Celému oddeleniu zo srdce prajem veľa spokojnych pacientek a usmivevavych, spokojnych miminiek. Veľké vďaka.


Poděkování personálu nemocnice

20.2.2019

Vážené vedení nemocnice, tímto bych chtěl velice poděkovat personálu JIP pod vedením pana primáře Zajíčka, plicnímu oddělení a panu doktoru Šimíčkovi, a hlavně personálu oddělení ARO spolu s primářem panem Juříčkem. Po celou dobu své hospitalizace jsem se setkal s naprostou profesionalitou, ochotou a snahou pomoci pacientům. Každý, s kým jsem se setkal, předčil má očekávání, ať už to byli lékaři či veškerý zdravotnický personál. Děkuji za starostlivost a vynikající péči! Váš pacient, Ivo Z.


Poděkování chirurgické ambulanci

11.2.2019

Chtěla bych velice poděkovat personálu chirurgické ambulance za odbornou péči a opravdu milý a lidský přístup, který mi poskytovali po celou dobu mé ambulantní léčby po zlomenině pažní kosti. Za všechny vyzvednu Mudr. Žilinského, sestru Melichaříkovou a Pecháčkovou. Z celého srdce děkuji. Vděčná pacientka Marie B., 69let


Poděkování porodnímu oddělení

4.2.2019

Chtěla bych moc poděkovat za pomoc při narození našeho syna Radimka. Na porodnickém oddělení jsme strávili 2 dny a díky PA Aničce Trefilové a panu doktorovi Kopeckému to bylo bez stresů a zbytečných obav. Pomáhali svým odborným umem a hlavně úžasným smyslem pro humor :-) I další sestřičky byly moc fajn, stejně jako pak na oddělení šestinedělí a novorozeneckém oddělení. Je vidět, že je práce baví a umí ji. Miminkům se věnují s láskou. Moc děkujeme i všem doktorům z vizit, kteří se za našeho pobytu vystřídali. Až mě mrzí, že se už nevrátíme :-D Byl to třetí porod a jako ty předešlé opět ve Valmezu a opět bezvadný!

H.


Poděkování rehabilitačnímu oddělení

1.2.2019

Tři týdny pobytu na lůžkovém rehabilitačním oddělení meziříčské nemocnice mi daly základní pohybovou soběstačnost po náročné ortopedické operaci. Srovnávám s dřívějšími svými rehabilitačními pobyty na lůžkové rehabilitaci jiné nemocnice a lázních. Úroveň meziříčského pracoviště mi vychází jako jednozačně nejlepší z toho, co jsem v rehabilitaci poznal. Silnou stránkou pracoviště je vysoká odbornost fyzioterapeutek, vedených zkušeným lékařem, což umožňuje individuální péči a přístup ke každému pacientovi podle jeho aktuálního zdravotního stavu. Dále je potřeba ocenit pracovní nasazení a vstřícnost ostatního personálu oddělení. Také organizační stránka provozu je dobře zvládnutá. Děkuji za vzornou péči.

Petr. D.,


Poděkování interní odbornosti

2.1.2019

Vážený pane řediteli,
dovolte mi touto cestou poděkovat veškerému zdravotnickému personálu interního příjmu a oddělení IMP za profesionální přístup, ochotu a laskavost, se kterou jsem se při svých hospitalizacích setkávala. Všem patří můj vřelý dík , s přáním všeho nejlepšího do roku 2019.

S úctou Marie D.


Poděkování chirurgickému oddělení II. a oddělení multidisciplinární péče JIP

5.12.2018

Chtěla bych touto cestou co nejsrdečněji poděkovat celému týmu oddělení MD JIP a týmu chirurgického oddělení II., především panu primáři MUDr. Aleši Bařinkovi za velmi kvalitní a odbornou péči, profesionální, lidský a laskavý přístup, který mi věnovali během mé hospitalizace. Ostatním lékařům konajícím službu, zdravotním sestrám, ošetřovatelkám, studentkám děkuji za psychickou podporu, vstřícnost, ochotu, příkladnou a obětavou péči.Vyjadřuji Vám všem svůj hluboký obdiv a uznání a přeji Vám mnoho úspěchů ve Vaší záslužné a nelehké práci.
S přáním hezkého dne,
Danuše S.


Poděkování gynekologickému oddělení

21.11.2018

Chtěla bych touto cestou moc poděkovat veškerému personálu gynekologického oddělení pod vedením primáře Leopolda Hoška za mimořádně laskavý, profesionální a lidský přístup, který mi věnovali po dobu mého léčení po operaci. Ještě jednou moc děkuji.

Helena V.


Poděkování gynekologicko-porodnímu a novorozeneckému oddělení

20.11.2018

Dne 18.10 2018 se nám v porodnici Valašské Meziříčí narodil syn a tímto bych chtěla poděkovat všem zdravotníkům za jejich profesionální a lidský přístup, který mají i při tomto náročném a stresujícím povolání. Jmenovitě bych chtěla zmínit MUDr. Měřínského a jeho sestřičku-vždy jsou vstřícní. Dále pana primáře MUDr. Hoška, potom děkuji MUDr. Kratochvílovi, který prováděl císařský řez, rovněž MUDr. Bednářové (spinální anestezie), je to moc milá lékařka. Pak porodní asistentce Mgr. Evě Steinerové, ochotná sestřička, která působí klidně, což přenáší i na lidi kolem sebe. A moje poděkování patří milé blondýnce, která pracuje na novorozeneckém oddělení, tuším jako ošetřovatelka a je to takové slunce usměvavé, čehož si všimla i má rodina, která za mnou chodila do nemocnice na návštěvy. Nerada bych na někoho zapomněla, všem zdravotnickým pracovníkům gynekologického, porodního a novorozeneckého oddělení patří můj velký dík. Velmi jsem také ocenila možnost přítomnosti otce dítěte u plánovaného císařského řezu, to pro mě bylo důležité. Pokud budu v budoucnosti podruhé těhotná, tak je pro nás volba nemocnice jasná. Ať se Vám vše daří a ještě jednou děkuji. S pozdravem, Alena H.


Poděkování TRN ambulanci

7.11.2018

Dobrý den! Touto cestou bych chtěl především poděkovat panu MUDr. Šimíčkovi, jeho zdravotnímu personálu z plicní ambulance, tak i dalšímu personálu, který se mi věnoval při vyšetření. S jejich usměvavým, vstřícným a profesionálním přístupem, který mi byl věnován jako řadovému pacientovi, jsem se v jiné nemocnici nesetkal. Tak ještě jednou moc děkuji.

S pozdravem a přáním krásného dne přeje
Josef Č.


Poděkování gynekologicko-porodnímu oddělení

25.10.2018

Chtěla bych poděkovat všem sestřičkám a doktorům za obětavost, milost a trpělivost. Tak milé sestřičky co máte jsem ještě nikdy neviděla. Děkuji.


Poděkování chirurgickému oddělení

12.9.2018

Chtěli bychom touto cestou vyjádřit poděkování celému oddělení chirurgického oddělení za příkladnou péči  v rámci přijetí, následné operace a ošetřovatelské péče našeho tatínka, který měl zlomený krček. Opravdu máte být na co hrdí, úsměvy sestřiček, jednání lékařů a profesionální vystupování na výbornou. Děkujeme ještě jednou. L.R.


Poděkování internímu oddělení

7.8.2018

Moc děkuji všem za péči a perfektní přístup nejen k mé osobě, ale i ke všem pacientům. Sestřičky jsou neustále v pohybu, moc se snaží pacientům vyhovět a za to jim patří velký dík. Také děkuji lékařům a primáři Zajíčkovi, který mi zachránil život. Mnohokrát děkuji.

Soňa Š.


Poděkování rehabilitačnímu oddělení

4.7.2018

Vážená paní primářko, vážené paní fyzioterapeutky, vážený pane fyzioterapeute, milé sestřičky,
skláním se před Vámi a smekám klobouk, který nenosím. Chci Vám poděkovat za veškerou péči, kterou jste věnovali zejména mojí "nové noze". Kromě špičkové péče o fyzickou stránku mého těla, jste vytvářeli na oddělení perfektní atmosféru, která léčbě výrazně napomáhala. Do dalších let Vám všem přeji mnoho zdraví, štěstí a zejména spokojených pacientů.

S úctou, Josef. F.


Poděkování gynekologickému a novorozeneckému oddělení

3.7.2018

Děkujeme touto cestou celému personálu gynekologického i novorozeneckého oddělení za ochotu, vstřícnost a milé úsměvy, díky kterým je člověku hned o něco lépe. Jste tady všichni skvělí! V těch nějtěžších chvílích jste nám pomohli tak, že ani slovy neumíme takové velké díky vyjádřit, proto Vás budeme aspoň všude chválit!

Markéta + Marcela Š. a malý Ondrášek


Poděkování chirurgickému oddělení

18.6.2018

Chtěli bychom moc poděkovat za úžasný přístup během hospitalizace mého otce na chirurgickém oddělení. Po celou dobu pobytu bylo jak ze strany lékařů, tak i sestřiček o něj skvěle postaráno a hlavně lidským a empatickým přístupem. Poděkování zaslouží i úklid za čistotu a stravovací provoz za chutnou stravu.


Poděkování porodnímu oddělení

21.5.2018

Před týdnem se nám ve VM porodnici narodil náš krásný a zdravý chlapeček. Mockrát děkuji za vstřícné a laskavé vedení celým porodem úžasné porodní asistentce, pí Steinerové, a lidský a zároveň profesionální přístup p. doktoru Sekvardovi. Děkuji. Dále děkuji celému týmu porodnicko-novorozeneckého oddělení za příjemnou atmosféru na pokoji a ochotu kdykoli s čímkoli poradit a pomoci. Díky takto získané pozitivní zkušenosti jsem rozhodnutá "příště" rodit opět ve VM porodnici. DĚKUJI.P.V.


Poděkování rehabilitačnímu oddělení

26.4.2018

Vážený pane řediteli,
dovolte mi touto cestou upřimně poděkovat celému kolektivu RHB oddělení nemocnice Valašské Meziříčí. Velké díky patří zejména paní primářce MUDr. Věře Fajkošové, která mě na oddělení přijala. Pod jejím příkladným vedením se nachází tým erudovaných profesionálů, kteří trpělivě, s úsměvem, vysokým nasazením a velkou odborností pomáhají všem pacientům se co nejdříve zařadit do běžného života. Velký dík patří rovněž fyzioterapeutce paní Jitce Baroňové, která se mně po celou dobu hospitalizace věnovala, odborně vedla a přispěla tak ke zmírnění mých dlouhodobých bolestí.
Vedení nemocnice pak přeji spoustu takových profesionálů a kvalitních zaměstnanců, kteří výrazně přispívají ke zvyšováni kreditu celé nemocnice mezi širokou veřejností.

Ve Vsetíně 26.4.2018 S pozdravem a úctou

PhDr. Lenka Bubelová


Poděkování chirurgickému oddělení

19.4.2018

Srdečně děkuji všem sestřičkám za vstřícný přístup a hlavně paní doktorce za ochotu vyřešit mé časté potíže s břichem, jelikož užívání některých léků mi způsobovalo alergické reakce. Dnes se cítím velmi dobře. Děkuji Vám. Oceňuji také vzorný pořádek na všech mnou přístupných místech.
 


Poděkování vedoucímu RDG laborantovi

3.4.2018

Váž. p. Tejkle, 
Ráda bych Vám poděkovala za Váš laskavý a profesionální přístup, kterému jsem byla svědkem při vyšetření mého příbuzného, kt. jsem doprovázela. I přes pozdní- noční hodiny, byl vaše ochota mimořádná, přistupoval jste maximalně lidsky, aby člověk měl pocit že je ve dobrých rukou. I když bylo hodně pozdě, měl ste dobrou náladu i úsměv na rtech, co v dnešní uspěchané době je k nezaplacení, zvlášt, když člověk je v obavách o zdraví svých blízkych. Chci Vám ještě jednou moc poděkovat, popřát Vám ať Vás dobrá nálada neopouští, díky kt. se lidi cítí lépe i když jsou nemocní.
  L. O.


Poděkování porodnímu a novorozeneckému oddělení

23.3.2018

Chtěla bych touto cestou vyjádřit obrovské díky porodnímu oddělení, jmenovitě panu doktorovi Petrovi Kratochvílovi, sestřičkám Aleně Kalinové a Dáši Slezákové a panu primářovi z novorozeneckého oddělení Liboru Slováčkovi. Všichni nám zajistili výbornou péči během celého porodu a i přes vzniklé komplikace odvedli skvělou práci, takže jsme se do poslední chvíle cítili příjemně. Moc oceňujeme, že jsme díky personálu měli po celou dobu pocit, že je o nás dobře postaráno. Zvláště pan doktor Kratochvíl projevil velmi individuální a příjemný přístup.
V neposlední řadě velké díky patří také sestřičkám z novorozeneckého oddělení a z oddělení šestinedělí. Příjemný byl individuální a lidský přístup. Všechny sestřičky byly velmi ochotné, vstřícné a milé, a to v kteroukoli hodinu.Všem tedy ještě jednou obrovské díky.Do budoucna se budeme těšit, že se znovu obrátíme právě na tato oddělení. P.


Poděkování oddělení následné péče

19.3.2018

Děkuji tímto oddělení následné péče I. za příkladnou péči o mého otce, který k vám byl přeložen po úraze. Jak sestřičkám, tak i lékařům vyslovuji poděkování, protože ochota pomoci a vlídné slovo je v mnoha oborech mimo zdravotnictví téměř  již neznámé. Děláte svou práci dobře.


Poděkování porodnímu a novorozeneckému oddělení

26.2.2018

Ráda bych velmi poděkovala za výborný přístup personálu dne 13.2.2018 na porodním oddělění a následující týden na oddělění novorozeneckém.
Oceňuji odborný a hlavně lidský přístup veškerého personálu. Odvádíte skvělou práci, mnohdy za opravdu bojových podmínek, např. když rodí několik maminek najednou. I přesto se v této situaci dokážete plně věnovat všem pacientkám a vytvořit dobrou atmosféru.
Následná péče na novorozeneckém oddělění naprosto špičková - individuální, osobní a lidský přístup všech sestřiček, které pečují o matku a dítě. A to i v případě, kdy máte úplně plné oddělění a během jednoho dne více než 5 nových přírustků. Přesto máte stále úsměv na tváři, jste vždy ochotné poradit a pomoct. Lékařská péče na vysoké úrovni, opět oceňuji lidský přístup všech doktorů a primářů během pravidelných kontrol u vizity.
Dobrá strava a pravidelný pečlivý úklid pokoje/ostatních prostor + příjemné vystupování personálu to celé podtrhuje a přesvědčuje mě o tom, že jsou zde lidé, které baví a naplňuje jejich práce! Tím pádem je to jejich posláním a to je třeba ocenit, protože to má dopad na nás ostatní. Bez vás by to takové nebylo. Ani po týdnu se nám s maličkou nechtělo domů - bylo o nás výborně postaráno.
Velké díky a hodně pozitivní energie k tomu, co děláte! Moc vás obdivuji!
S pozdravem Veronika a Anička


Poděkování chirurgickému oddělení

22.2.2018

Děkujeme tímto personálu chirurgického oddělení za perfektní přístup při hospitalizaci mého otce po úraze dolní končetiny. Přístup jak lékařů, tak i sestřiček na oddělení byl opravdu vzorný. Čistota na pokojích, dobré jídlo, pohoda - to byly důležité aspekty toho, že se můj otec cítil dobře a požádal mě o pár pochvalných slov směrem k vám. Děkujeme i za velmi dobrou práci na operačním sále.


Poděkování chirurgickému oddělení

5.2.2018

Děkuji moc chirurgickému oddělení, sestřičkám na 6. patře chirurgie za péči a panu doktorovi Aleši Bařinkovi i dalším lékařům za skvěle zvládnutou operaci kýly. Péče, informovanost i komunikace s lékaři i s personálem byla skvělá, všichni byli moc příjemní, výborná zkušenost, mohu jen vřele doporučit.
R.M.


Poděkování dětskému oddělení

30.1.2018

Pěkný den pane primáři,

ráda bych touto cestou poděkovala MUDr. Jakubu Vránovi a sestřičce, která s ním sloužila na dětské pohotovosti v sobotu 21.1.2018. Přestože již bylo po ordinačních hodinách, věnovali skvělou péči našemu synovi, se kterým jsme Vaše oddělení navštívili. Odcházeli jsme s příjemným pocitem, že našemu dítěti byla věnována maximální pozornost a byli jsme potěšeni také milým a profesionálním chováním Vašich zdravotníků.
 
S pozdravem Hana J., Krnov
 

Poděkování gynekologicko-porodnímu oddělení

26.1.2018

Chtěla bych poděkovat za příkladnou, bezvadnou a vstřícnou péči gynekologickému oddělení při mé plánované hospitalizacií. Děkuji sestřičkám a lékařům za profesionální přístup!
Lenka B.


Poděkování záchranné službě a oddělení ARO

12.1.2018

Vážený pane řediteli, obracím se na Vás s velkou prosbou. Chtěla bych, aby jste mým jménem poděkoval týmu záchranné služby ze dne 7.12.2017 a také lékařům a sestrám z oddělení ARO, kteří v době od 7.-19.12.2017 pečovali o mého manžela P.B. Slovy nelze vyjádřit poděkování za rychlou pomoc a další péči, ikdyž nakonec nemoc zvítězila. Velmi si vážím jejich práce, vstřícnosti a znovu to ve mně upevnilo důvěru v naše lékaře. Tisíceré díky.

Eva B.


poděkování internímu oddělení

2.1.2018

Dovoluji si Vám napsat pár vět, či postřehů. Moc děkuji kolektivu lékařů vedené primářem MUDr. Zajíčkem, že měli a nadále mají snahu proniknout do hloubky či podstaty nemoci. Patří jim můj velký dík. V neposlední řadě patří mnoho díků všem sestrám co o mne pečovaly. Jsou profesionální, milé a to platí i pro studentky zdravotní školy. Vám všem patří vřelý dík a zasloužily byste každá pukét růží. Chtěl bych ohodnotit práci i úklidu, svou práci dělají poctivě. Jídlo je také chutné na to, že člověk leží, či posedává, jeho dostatek. Patří Vám všem velký dík.

J.P.


Poděkování internímu oddělení

2.1.2018

Dovoluji si Vám napsat pár vět, či postřehů. Moc děkuji kolektivu lékařů vedené primářem MUDr. Zajíčkem, že měli a nadále mají snahu proniknout do hloubky či podstaty nemoci. Patří jim můj velký dík. V neposlední řadě patří mnoho díků všem sestrám co o mne pečovaly. Jsou profeisonální, milé a to platí i pro studentky zdravotní školy. Vám všem patří vřelý dík a zasloužily byste každá pukét růží. Chtěl bych ohodnotit práci i úklidu, svou práci dělají poctivě. Jídlo je také chutné na to, že člověk leží, či posedává, jeho dostatek. Patří Vám všem velký dík.

J.P.


Poděkování chirurgickému oddělení

13.12.2017

Chtěl bych touto cestou poděkovat veškerému personálu chirurgického oddělení I. za příkladnou starost  a péči o mou maminku, která podstoupila operaci ve valašskomeziříčské nemocnici. Děkuji za vše a přeji vše dobré.


Poděkování porodnímu oddělení

30.11.2017

Chtěla bych touto cestou poděkovat personálu na porodním oddělení a panu doktorovi Kratochvílovi za úžasný přístup a pomoc při porodu mé dcery Veroniky. Všichni dne 25.11. byli úžasní. Dcera má krásnou holčičku. Děkujeme za Vaši trpělivost a skvělý přístup. Porodní asistentky byly skvělé.Bez nich by to nešlo.


Poděkování porodnímu oddělení

20.11.2017

Dobrý den, velmi bych chtěla poděkovat za přístup, trpělivost a ochotu personálu, který se o mě staral ve dnech 1.-3.11.2017, kdy na svět přicházel můj syn Richard M. Malému se na svět příliš nechtělo, ale díky celému týmu lékařů, porodních asistentek a dalšího personálu, jsme to nakonec zdárně zvládli. Dále bych chtěla poděkovat i za předporodní péči ve vaší nemocnici, hlavně sestřičce na ambulanci, která byla vždy pozitivně naladěna.
Jen tak dál. S pozdravem a díky

Lucie F.


Poděkování gynekologicko-porodnímu oddělení

13.11.2017

Chtěla bych touto cestou, jako již mnoho maminek přede mnou, poděkovat za pomoc při porodu našeho prvorozeného Davídka. Největší díky patří PA Míši Jaroňové, která se o nás velmi dobře postarala a nakonec i odrodila a paní doktorce Terezce Jakešové. Mohu všem jen doporučit tuto nemocnici. Lepší a vlídnější personál si člověk nemůže přát. Samozřejmě nemalé díky patří i personálu na oddělení šestinedělí. Všichni byli moc milí, vstřícní a obětaví. Moc jste nám v začátku soužití s miminkem pomohli. Ještě jednou obrovské díky. B.J.


Poděkování rehabilitačnímu oddělení

9.11.2017

Srdečně děkuji celému kolektivu rehabilitačního oddělení v čele s paní primářkou a paní staniční sestrou za profesionální přístup, nevšední ochotu a za trvalý úsměv na tváři. Odcházím velmi spokojena rovněž s mým zdravotním stavem, který se velmi zlepšil. Úklid i strava na velmi vysoké úrovni. Srdečný dík.

Marcela P.


Poděkování rehabilitačnímu oddělení

23.10.2017

Srdečně děkuji všem sestřičkám, paní primářce a celému kolektivu rehabilitace a fyzioterapeutkám. Profesionální péče, jak má být. Byly jsme na oddělení moc spokojené. Děkujeme.


Poděkování porodnímu oddělení

2.10.2017

Touto cestou bych chtěla moc poděkovat veškerému personálu gynekologicko-porodního oddělení za perkfetně zvládnutou pomoc při mém porodu. Jako prvorodička jsem byla od prvního dne hospitalizace v těch nejlepších rukách porodních asistentek, které mě dodávaly sílu a pocit naprostého bezpečí. Tímto vyjadřuji svůj obdiv, poděkování za péči a přeji hodně úspěchů.


Poděkování chirurgickému oddělní

14.9.2017

Dovolte mi touto cestou poděkovat personálu chirurgického oddělení zdejší nemocnice za celý pobyt na tomto oddělení, kde jsem strávila minulý týden.  Lékařský personál byl velice ochotný, to samé u sestřiček, které se o mě staraly opravdu s velkou mírou empatie. Děkuji ještě jednou a přeji Vám jen to dobré.


Poděkování oddělení následné péče

31.8.2017

Chtěla bych tímto vyslovit velké poděkování oddělení následné péče za pomoc a péči, která byla poskytována mé mamince po dobu její hospitalizace. Především sestřičky a ošetřovatelský personál zaslouží můj obdiv a slova díků. Jejich práce je fyzicky náročná, těžká. To jsem mohla vidět na vlastní oči, nicméně úsměvy na tvářích personálu následné péče mi byla znamením, že jejich práce je i posláním. Děkuji také lékařům tamního oddělení za jejich ochotu a vysvětlení léčebného procesu.


Poděkování rehabilitačnímu oddělení

18.8.2017

Děkuji kolektivu rehabilitačního oddělení za perfektní přístup, ochotu a obětavost při plnění povinností u svých pacientů. Byla mi poskytnuta vysoce profesionální péče, za kterou byhc chtěl velmi poděkovat. Budu Vás doporučovat a vždy s úctou vzpomínat na týdny, které jsem strávil na tomto oddělení.


Poděkování oddělení následné péče

7.8.2017

Děkuji panu doktorovi, celému pracovnímu kolektivu za vzornou péči a milý přístup k pacientům. Práce na zdejším oddělení není lehká, vyžaduje fyzickou sílu, hodně trpělivosti,  hlavně citlivý přístup ke všem pacientům a tyto vlastnosti u zdejšího personálu určitě jsou. Ještě jednou děkuji.

Marie V.


Poděkování oddělení intermediární péče

20.7.2017

Vážený pane řediteli, rádi bychom poděkovali za pomoc a léčení na intermediární péči, které se nám dostalo. Děkujeme celému oddělení - lékařům, lékařkám a sestřičkám, které pod vedením primáře pana dr. Zajíčka odevzdávají úžasnou péči, erudovaný přístup a pochopení v nemoci. Děkujeme také Vám za úspěšné vedení nemocnice ve městě. Přejeme Vám všem pevné zdraví a hodně sil v náročné práci.

S.


Poděkování internímu oddělení

10.7.2017

Chtěl bych vyjádřit úctu a obdiv k práci a kolektivu interny II. Nemocnice Valašské Meziříčí. Sestřičky jsou zdvořilé, ochotné a vůči pacientům se chovají velmi mile, ochotně reagují na jejich požadavky a připomínky, které spolňují s náležitou pečlivostí. Také informace, které podávají pacientům o způsobu léčby, používání zdravotních pomůcek a i další osvěty jsou na velmi dobré úrovni. Vybavení oddělení je na vynikající úrovni, dobrá strava, čistota. Ještě jednou bych chtěl poděkovat oddělení Interny II. za jejich vskutku profesionální přístup v jejich práci.


Poděkování rehabilitačnímu oddělení

4.7.2017

Chtěla bych touto cestou poděkovat celému kolektivu rehabilitačního oddělení nemocnice ve Valašském Meziříčí za příkladnou profesionální péči, která mi byla v tomto zařízení poskytnuta. Na každém kroku jsem se zde setkala s citlivým, individuálním přístupem, který se blahodárně projevil na zlepšení mého zdravotního stavu. Upřímně děkuji.
H.S.


Poděkování porodnímu oddělení

27.6.2017

Vážený kolektive gynekologicko-porodního oddělení,
Vaši porodnici jsem si vybrala cíleně. Již u předchozích dvou porodů jsme s manželem byli velice spokojeni. U třetího porodu tomu nebylo jinak. Vzhledem k tomu, že jsem z oboru, měla jsem určitá očekávání a představu, jak bude porod probíhat. vše bylo splněno. Empatický a zároveń profesionální přístup spolu s výbornou komunikací s porodními asistentkami až na rodinné úrovni, nám umožnily porod nejen přežít, ale naopak prožít a uchovat si krásné zážitky na celý život.  S přístupem na porodním a novorozeneckém oddělení tomu nebylo jinak! Děkujeme!
 


Poděkování gynekologickému oddělení

20.6.2017

Děkuji MUDr. Kopeckému a celému kolektivu na operačním sále a kolektivu JIP s panem primářem Juříčkem za odbornou péči při řešení mého zdravotního stavu. Velkou pochvalu za vynikající péči vyslovuji všem sestřičkám gynekologického oddělení. Vládne zde perfektní atmosféra, sestřičky jsou naprosto úžasné a profesionální. Děkuji za velice vstřícný přístup celému personálu. Tato práce je velice náročná a i přesto mají všichni zaměstnanci úsměv na tváři a potěší pacienty vlídným slovem.

Lenka H.


Poděkování novorozeneckému oddělení

13.6.2017
Dobrý den pane primáři,
zítra to bude již měsíc, co jsem v nemocnici ve Valašském Meziříčí předčasně porodila dceru Zuzanku. Protože jsme se už po náročné cestě do severních Čech dostatečně zaklimatizovali, je čas napsat Vám pár slov. Chci Vám a Vašemu týmu poděkovat za skvělou osmidenní péči, kterou jste mě a Zuzance poskytovali. Zejména pak chci poděkovat sestřičkám Ivance Tvrdoňové a Katce Frkalové. To jsou opravdu sluníčka. Díky nim jsme se krásně rozkojily a v plném kojení pokračujeme. Zuzanka za měsíc přibrala téměř 1 kg, je to hodné a spokojené miminko. Ještě jednou VELKÉ DÍKY.
Z Dubí Vás a všechny sestřičky zdraví
 
Michaela K.a Zuzanka

Poděkování oddělení následné péče

6.6.2017

Milé sestry, byla jsem zde hospitalizována téměř 4 měsíce a byla jsem velmi spokojená se zdravotním personálem. Sestřičky byly velmi vstřícné a ochotné, měly porozumění pro pacienta, tudíž celková spokojenost z mé strany.

 


Poděkování rehabilitačnímu oddělení

29.5.2017

Chtěla bych poděkovat celému kolektivu rehabilitačního oddělení pod vedením paní primářky Fajkošové za vzornou péči plnou ochoty a obětavosti. Velké díky sestřičkám Věrce a Zuzance za profesionální přístup při rehabilitačním cvičení. Díky důsledné péči všech se pacienti zde cítí jako doma a rádi se sem vracejí, když potřebují pomoc.

 


Poděkování ARO

19.5.2017

Chtěla bych moc poděkovat celému kolektivu ARO za skvělou péči o mou maminku Janu D. a hlavně panu primáři MUDr. Juříčkovi za lidský přístup a ochotu.

dcera, Ivana D.


Poděkování rehabilitačnímu oddělení

9.5.2017

Touto cestou bychom chtěly poděkovat celému kolektivu rehabilitačního oddělení Nemocnice Valašské Meziříčí a.s., pod vedením paní primářky MUDr. Fajkošové nejen za péči na vysoké profesionální úrovni, ale také za mimořádně citlivý přístup, protože klid, pohoda a trpělivost také napomáhají velkou měrou k uzdravení.


MUDr. Helga Ž.
Marta R.

 


Poděkování gynekologickému oddělení

28.4.2017

Vážený pane primáři Hošku, touto cestou bych Vám chtěla moc poděkovat za vyjímečnou péči, kterou jsem u vás měla. Moc si toho vážím. Chtěla bych poděkovat sestřičkám a celému personálu za velmi laskavou péči a ochotu. Ještě jednou z celého srdce moc Vám všem děkuji.

Lada N., Přerov


Poděkování chirurgickému oddělení

18.4.2017

Touto cestou bych chtěla vyjádřit své poděkování za péči, která mi byla poskytnuta v této nemocnici, během celého mého pobytu, kdy jsem prošla několika odděleními. Velký dík patří celému chirurgickému oddělení pod vedením primáře Bařinky, týmu usměvavých sestřiček, jejichž vlídné slovo a pohlazení, zvlášť v době, kdy si člověk sahá na dno sil, je k nezaplacení. Děkuji všem za pomoc na "startu" nové etapy mého života. Vím, že toto poděkování je jen kapkou v moři, ale budu doufat, že se neztratí.
Nikol K.


Poděkování rehabilitačnímu oddělení

3.4.2017

Za celý svůj život jsem prodělal desítky operací a s jistotou můžu prohlásit, že s tak kvalitním přístupem veškerého personálu rehabilitačního oddělení jsem se nesetkal. Děkuji všem počínaje paní primářkou, fyzioterapeutkami, sestrami a pomocného personálu za perfektní přístup k nám pacientům.

O.H., Trojanovice


Poděkování primáři dětského oddělení

23.3.2017

Vážený pane primáři, chtěla bych Vám za celou svou rodinu (manžel a dvě dcery) upřímně poděkovat za součinnost v rámci léčby akutního hnisavého zánětu středního ucha, který má mladší dcera Ema trpěla. Léčbu jsme na Vaše odborné doporučení nepodcenili a absolvovali již 2x prohlídku na ORL pohotovosti se sídlem v Novém Jičíně, stejně jako následné kontroly miminka na ORL ve spádové oblasti, tj. u MUDr. Mainerové ve Valašském Meziříčí. Ještě jednou velký dík za odbornou pomoc a poskytnuté zdravotní rady.

Mgr. Gabriela K. s rodinou


Poděkování gynekologickému oddělení

20.3.2017

Děkuji všem, kteří se podíleli na mém operačním zákroku. Děkuji lékařům za lékařskou péči a sdělení informací o mém zdravotním stavu. Oceňuji výbornou odbornou péči, laskavost a vstřícnost. Vynikající péče o pacienty sestřičkami.Celý kolektiv vytváří příjemné prostředí pro léčené pacienty.

 

 


Poděkování rehabilitačnímu oddělení

13.3.2017

Není vůbec jednoduché se rozhodnout pro jakoukoliv operaci. V mém případě to byla "tepka" kolene. Rehabilitaci po operaci jsem zvolila na Vašem oddělení. A to bylo to nejlepší rozhodnutí. Během 3 týdnů jsem poznala tým profesionálů pod vedením primářky Fajkošové. Všem patří obrovský dík za skvělou práci, vlídný přístup, mnoho cenných rad, velkou trpělivost a individuální přístup ke každému pacientovi. Zvlášť chci poděkovat fyzioterapeutce Zuzaně Kretíkové za její milý přístup, ochotu a milá slova.Všem ještě jednou děkuji a přeji mnoho spokojených pacientů.
Ludmila P., Valašské Meziříčí


Poděkování chirurgickému oddělení

6.3.2017

Dovoluji si touto cestou poděkovat chirurgickému oddělení zdejší nemocnice, zvlášťe pak p.primáři MUDr. Aleši Bařinkovi a dalším lékařům z chirurgického oddělení za veškerou péči, kterou mi věnovali při mé operaci (resekce tlustého střeva) a následných zákrocích s tím souvisejících trvajících téměř 6 měsíců. Stejně tak musím poděkovat i veškerému zdravotnickému personálu za velkou péči, kterou věnují všem hospitalizovaným pacientům. Pobýval jsem na chirurgii 1 a chirurgii 2 a sledoval jsem každodenní pobyt až "cvrkot" při přijímaní a propouštění pacientů a že si právě sestřičky toto poděkování zaslouží. Ještě jednou všem děkuji  a přeji hodně energie do další náročné práce.

Ing. Miroslav P.


Poděkování internímu oddělení

27.2.2017

Chtěla bych poděkovat touto cestou jak lékařům, tak i sestřičkám za krásnou péči tady na interním oddělení. Před sestřičkama poklonu až na zem, jaký mají krásný postoj k nemocným lidem. Sestřičky jsou vdané, svobodné, každá má své starosti, ale přijdou na pokoj vždy usměvavé, milé a vstřícné. Opravdu vřelý dík za vše.


Poděkování porodnímu oddělení

20.2.2017

Chtěla bych velice poděkovat panu primáři Hoškovi a celému jeho porodnímu týmu. Při porodu mi byly velkou oporou porodní aistentky, jejichž pomoc pro mě byla neocenitelná. Dále mé poděkování patří sestřičkám na novorozeneckém oddělení a oddělení šestinedělí. Velmi Vám děkujeme za pomoc a péči.
Kateřina N.


Poděkování oddělení následné péče

13.2.2017

Chtěly bychom touto cestou poděkovat oddělení následné péče I, celému kolektivu za vstřícnost a ochotu, konkrétně Hrabovské Palve a Smolákové Ivaně, které nám dodávaly chuť a odvahu do další léčby.


Poděkování porodnímu a novorozeneckému oddělení

7.2.2017

Ráda bych touto formou poděkovala celému porodnímu i novorozeneckému oddělení za příkladnou péči! Porodní asistentky u porodu byly úžasné a byly mi cennou psychickou oporou, díky čemuž šel porod mnohem snáz. Obzvláště bych však chtěla vyzdvihnout úžasnou poporodní péči. Jsem velmi ráda, že Vaše porodnice mi umožnila prožít se synem krásný a ničím nerušený bonding, stejně tak jsem vděčná, že nám syna nikdo nikam neodnášel, že jsme měli možnost si s ním sami užít jeho první koupání a stejně tak, že všechna vyšetření mohla proběhnout za mé přítomnosti. Velmi obdivuju všechny sestřičky, lékaře za jejich empatický přístup a nemám jedinou výtku. Na pobyt ve vaší porodnici budeme se synem rádi vzpomínat. Děkujeme za vše.
Lenka a Filípek Ž.


poděkování rehabilitačnímu oddělení

31.1.2017

Vážená paní primářko, vracím se k mému pobytu na vašem oddělení s tím, že bych chtěla ještě jednou poděkovat za vzornou péči, kterou jste mi věnovali. Celý život se potýkám se zdravotními problémy, takže můžu porovnávat a musím uznat, že s tak osobním a milým přístupem jsem se zatím v žádných lázních nesetkala. A týká se to jak ochotného zdravotnického personálu - sestřiček, tak i příjemné paní uklízečky. Zvláště pak chci vyzdvihnout osobní přístup a zájem mé fyzioterapeutky, která dovedla komplexně posoudit a doporučit, jaké nejvhodnější postupy a procedury jsou pro můj zdravotní stav nejlepší. Mé uznání a díky patří i ostatním členům vašeho týmu a to i v ambulantní části, všichni se snažili pomáhat a prospět. Můžete být na sebe a svůj tým hrdá. V dnešní době je zvykem spíše kritizovat a poukazovat na nedostatky, a proto chci naopak pochválit a poděkovat, když je za co.

Štěpánka T., Valašské Klobouky


Poděkování chirurgickému oddělení

25.1.2017
Byla jsem u vás hospitalizovaná na oddělení chirurgie pana primáře Bařinky.Prosila bych vás, jestli by jste mým jménem nepoděkoval mu i jeho týmu ,
obzvlášť panu doktorovi Musilovi a velmi ochotným sestřičkám,které byly vždy ochotné splnit každé přání. Hospitalizovaná jsem byla začátkem  prosince 2016. Moc vám děkuji
P.H.

Poděkování dětskému oddělení

18.1.2017

Chtěli bychom poděkovat personálu dětského oddělení za profesionální péči, rady, ochotu, ohleduplnost, lidskost a vlídný přístup. Lékaři, sestřičky, ošetřovatelky, uklízečky i vychovatelky byli úžasní a svoji práci odvádějí s úsměvem. Dík patří i stravovacímu provozu za výborné jídlo. Ještě jednou děkujeme.
Petruška a Jana K.


Poděkování rehabilitačnímu oddělení

13.1.2017

V žádném svém předchozím pobytu ve zdravotnickém zařízení jsem se nesetkala s tak mimořádným, laskavým a vstřícným přístupem všech pracovníků. Proto vyjadřuji svůj velký dík celému týmu. Pokud absolvuji i daší TEP, budu jen ráda, pokud se budu moci svěřit do péče tohoto oddělení. Ještě jednou velké díky všem.

Eva V., Opava


Poděkování gynekologicko-porodnímu oddělení

5.1.2017

Chtěla bych moc poděkovat celému týmu gynekologicko-porodnímu oddělení pod vedením pana primáře Hoška za perfektní a profesionální péči, kterou mi věnovali. Díky vstřícnosti, ochotě a empatii sestřiček i lékařů, bylo mé zotavování se z nečekaných poporodních operací mnohem snažší, příjemněji a rychleji jsem se ze všeho dostala. Velmi si vážím vašeho přístupu.
Lenka K.


Poděkování porodnímu oddělení

29.12.2016

Chtěla bych ještě jednou, touto cestou, strašně moc poděkovat za vzornou péči úžasného kolektivu sestřiček, lékařů porodního a novorozeneckého oddělení. Všichni jste profesionálové na svém místě a pro nás, rodiče prvního miminka, obrovskou podporou. Obrovský dík sestřičce Kačence Frkalové, která nám byla po celou dobu psychickou podporou a andělem. Děkujeme všem za úsměv, profesionální péči a krásný pocit. Odcházíme domů šťastní a to díky Vám.
Irena P. , Radek B., Matyáš B.


Poděkování rehabilitačnímu oddělení

21.12.2016

Přijměte prosím mé poděkování za pobyt ve vašem rehabilitačním zařízení, především paní primářce Fajkošové, všem sestřičkám, fyzioterapeutkám za profesionální přístup, ochotu a povzbuzení s úsměvem na tváři. Ještě jednou vřelé díky.

Jiřina H.


Poděkování oddělení následné péče

16.12.2016

Chtěla bych svým jménem poděkovat dr. Korčákovi a celému zdravotnickému personálu za patřičnou péči, které se mi dostávalo po celou dobu pobytu na oddělení ONP 1. Přeji celému personálu pevné zdraví a mnoho úspěchů v další náročné práci.
Lydie B.


Poděkování internímu oddělení

12.12.2016

Díky lékařům za jejich profesionalitu a přátelské chování, díky pracovitým sestřičkám za ochotu, starostlivé chování a úsměv, díky paní učitelko za vaší péči a za to, že takovéto lidi vychováváte. V neposlední řadě děkuji i uklízečkám za perfektní čistotu prostředí, ve kterém jsem strávila několik dní své hospitalizace. Byla jsem mile překvapena a velmi spokojená.

J. H.


Poděkování rehabilitačnímu oddělení

7.12.2016

Děkuji veškerému personálu rehabilitačního oddělení pod vedením primářky Věry Fajkošové za příkladnou rehabilitační péči, ochotu, vstřícnost a velmi krásné a lidské jednání. To vše mi pomohlo překonat nepříjemný stav po operaci kolena.

Jiří V.


Poděkování dětskému oddělení

29.11.2016

Denisek Š. s maminkou - byli jsme přijati panem primářem Slováčkem = 1*, posléze byl syn ošetřen panem doktorem Šmoldasem = 1*. Naprosto bezkonkureční a perfektní přístup, i ostatní lékaři a sestřičky bez jediné chybičky. Všichni moc příjemní, hodní, sympatie a fajn péče. Mnohokrát děkujeme.


Poděkování oddělení intermediární péče

25.11.2016

Co se týče péče a přístupu personálu k nám pacientům, není co vytknout. Vynikající lékaři i sestry ochotni cokoliv poskytnout. Já osobně jsem velice spokojena s průběhem hospitalizace. Přeji celému kolektivu vše nejlepší, ať nepoleví ve svém krásném poslání a dále svou empatií a vymoženostmi medicíny pomáhají nemocným znovu se zařadit do života.


Poděkování gynekologicko-porodnímu oddělení

18.11.2016

Chtěli bychom velmi poděkovat za perfektní péči při porodu. Gynekologicko-porodnické oddělení ve Valašském Meziříčí je na špičkové úrovni, jak po odborné stránce tak i svou přátelskou a rodinnou atmosférou, což právě v takových životních okamžicích je jednou z nejdůležitějších. Jsme šťastní, že jsme mohli přivést na svět našeho syna právě tady.Zvláštní poděkování za profesionální a empatický přístup při porodu zaslouží primář Leopold Hošek, zástupce primáře Petr Kratochvíl, MUDr. Tereza Jakešová, por. asistentky Míša Jaroňová, Jana Hilská, Maruška Žilinská. Dále bychom chtěli poděkovat MUDr. Juříčkovi a anesteziologické sestřičce, lékařce dětského odd., celému personálu odd. šestinedělí a novorozeneckého za vše čím přispěli k pohodlí nás všech, podporu, péči a vše co pro nás dělali.
Vážíme si Vás všech!
Vřelé díky.
Zdraví Jakub, Eva a Šimon P.


Poděkování rehabilitačnímu oddělení

14.11.2016

Naše milé sestřičky, jste prostě jedničky! Poslání pomáhat lidem si plníte na 200% za což Vám patří velké díky. Protože nechci vyjmenovávat všechny, můj velký dík patří fyzioterapeutce Jitce Baroňové, která nejen cvičením, ale i hezkým slovem se snaží pacienta uzdravit, což je velmi důležité. Ještě jednou velké díky.


Poděkování gynekologickému oddělení

9.11.2016

Jsem ráda, že zde mohu vyjádřit poděkování celému vedení gynekologického oddělení, lékařům, sestrám i pomocnému personálu, za opravdu příkladnou péči o své pacienty. Byla jsem velice mile překvapena milým,  empatickým a současně profeisonálním přístupem, což ještě přispělo k mému rychlému zotavení po prodělané operaci. Myslím, že vedení zdejší nemocnice může být hrdé na úroveň svého gynekologického oddělení pod vedením primáře MUDr. Hoška.
Marie P.


Poděkování oddělení následné péče

1.11.2016

Chtěl bych říci, že na tomto oddělení šlape všechno jako hodinky, hezky a pečlivě se o nás tady starají a nedělají žádné rozdíly. Všem také za péči moc děkujeme.

 


Poděkování gastroenterologické ambulanci

27.10.2016
 
Dne 19.10. 2016 jsem byl přijat do zdejší nemocnice za účelem plánovaného odborného vyšetření kolonoskopie v analgosedaci, keré bylo realizováno dne 20.10. 2016 v 7h ráno. Chtěl bych tímto dopisem vyjádřit upřímné poděkování zejména paní MUDr. Alici Bártkové a kolektivu anestezioložek za profesionální přístup a odvedenou práci. Byl jsem nadmíru spokojen. Proto bych chtěl poprosit vedení nemocnice o ohodnocení těchto lékařek ať už morálního nebo v rámci možnosti i finančního. Opravdu si to zaslouží!!
S upřímným pozdravem Peter P.

Poděkování gynekologickému oddělení

26.10.2016

Vážené vedení nemocnice, chtěla bych touto cestou poděkovat panu primáři Hoškovi a všem lékařům, se kterými jsem se zde na oddělení setkala za jejich lidské a citlivé jednání. Děkuji paní doktorce Jakešové a panu doktorovi Kratochvílovi za skvěle provedenou operaci. Jsem čtvrý den po operaci a přemýšlím, jeslti jsem vůbec nějakou podstoupila :)
Děkuji obětavým sestřičkám a pomocnému personálu za hezké zacházení a milý úsměv.
Katka P.


Poděkování chirurgickému oddělení

19.10.2016

Chceme poděkovat pánům doktorům, i ostatním pracovníkům za péči, které se nám dostalo na vašem oddělení. Po naší autonehodě bylo vlídné a profesionální chování sester a ostatních pečovatelů úplným balzámem na duši. Vnímali jsme je jako nadstandartní.


poděkování rehabilitačnímu oddělení

13.10.2016

Děkujeme celému kolektivu rehabilitačního oddělení nemocnice ve Valašském Meziříčí za vzornou péči, lidský přístup k pacientům, kteří jsou bolaví po ortopedických operacích. Vždy jsme se setkaly s ochotou pomoci, poradit apod. Dostaly jsme rady i na období po odchodu z rehabilitačního oddělení, abychom byly co nejvíce soběstačné. Za to patří velké dík sestřičkám, fyzioterapeutkám a paní primářce.


Jana M.
Věra K.


Poděkování gynekologickému oddělení

10.10.2016

Chtěly bychom poděkovat celému oddělení gynekologie za vstřícné a lidské chování, které nám bylo poskytnuto při pooperačním léčení. Díky tomuto chování jsme se tu cítily obě velice dobře. Toto poděkování patří všem doktorům, sestřičkám i pomocnému personálu. Děkujeme

Šárka Č., Jana M.
 


Poděkování internímu oddělení

3.10.2016

Chtěl bych tímto poděkovat za odbornou péči lékařů a sestřiček o mou osobu na interním oddělení valašskomeziříčské nemocnice. Jejich přístup byl pro mě důležitým atributem směrem k uzdravení a udržení dobré nálady i přes mé zdravotní trable. JIž jsem v domácí péči a jak já, tak i má rodina, která mě chodila navštěvovat, vzpomínáme na starostlivost personálu o mě a další spolupacienty. Děkuji.


Poděkování chirurgickému oddělení

27.9.2016

Děkuji celému kolektivu chirurgického oddělení za péči na oddělení po mé zlomenině krčku. Chválím jak lékaře, tak i zdravotní sestřičky, které se o nás na pokoji společně s paní uklízečkou staraly na výbornou. Měl jsem z hospitalizace obavy, ale ty byly rychle rozptýleny úsměvy a milým chováním. Děkuji za pomoc.

 


Poděkování oddělení následné péče

23.9.2016

Chtěla bych moc poděkovat za profesionální a lidský přístup personálu k mé mamince na oddělení následné péče. Jak lékaři, tak i sestřičky odvádějí kus poctivé a těžké práce, za kterou je třeba je pochválit. Není jednoduché se starat o pacienty, kteří potřebují 24hodinovou péči, proto ještě jednou velký dík.


Poděkování oddělení následné péče

19.9.2016

Velké poděkování kolektivu oddělení následné péče II. za péči o naši babičku Annu B.Jsme velmi spokojeni s chováním a péči na vašem oddělení včetně péče pana primáře Dobeše. Děkujeme.

Marie B.


Poděkování gynekologickému oddělení

12.9.2016

S hospitalizací na gynekologickém oddělení jsem byla spokojena,  výborný přístup kolektivu sester a lékařů. Tímto bych chtěla všem poděkovat za péči a obětavost. Děkuji celému kolektivu.


Poděkování rehabilitačnímu oddělení

8.9.2016

V květnu letošního roku jsme v zařízení ORTHES spol. s.r.o. v Rožnově pod Radhoštěm podstoupily úplnou náhradu kyčelního kloubu - totální endoprotézu. Poté jsme byly převezeny na rehabilitační oddělení nemocnice ve Valašském Meziříčí. Paní primářka rehabilitačního oddělení MUDr. Věra Fajkošová, MUDr. Martin Blaha a rovněž i staniční sestra Marie Hermanová s celým svým kolektivem sestřiček, se od našeho příchodu na toto oddělení, až po náš odchod, o nás erudovaně, pečlivě a s velkým osobním zájmem starali.
V rehabilitačním oddělení této nemocnice nám bylo jednoznačně pomoženo nejen při rehabilitaci našich fyzických sil, ale především i našich sil psychických, a to je mnohdy ještě více důležité. Setkaly jsme se zde s kolektivem sester v čele s jedinečnou, profesními zkušenostmi nedostiženou a lidsky skvělou paní Věrou Maškovou a všemi dohromady úžasně empatickými lidmi, kteří měli tu každodenní neochvějnou chuť a maximální snahu pomoci nám v návratu do běžného života. Velký dík patří také všem ostatním pracovníkům, kteří pro nás zajištovali každodenní chutnou stravu a úklid v pokojích a spoleně vytvořili komorní, klidné a téměř rodinné prostředí, ve kterém jsme se všichni cítili skvěle. Patřily jsme k těm "mladším" pacientkám, které si skutečně na nic nemohly stěžovat, ale starší pacienti, se kterými jsme denně mohly mluvit, si péči a starostlivost celého kolektivu lékařů, rehabilitačních sester a ostatního personálu jen pochvalovali.
Byť již od května uplynul nějaký ten týden, stále obě vzpomínáme na dny prožité na tomto oddělení. Snažíme se co nejpocitvěji dodržovat všechna pravidla, důsledně cvičit tak, jak nás paní Věrka naučila a proto bychom chtěly touto cestou co nejsrdečněji poděkovat, nejen jí, ale opravdu celému skvělému kolektivu vedené paní primářkou.
Bylo nám s Vámi skvěle a chválou jsme nešetřily ani v sanatoriu Klimkovice, kde nás díky Vaší péči a skvělé rehabilitaci jen chválili. Přejeme Vám, aby co nejvíce vašich pacientů odcházelo spokojených tak, jako my.

Ještě jednou velé díky, Milena K., Jana Č.


Poděkování novorozeneckému oddělení

5.9.2016

 pane primáři,

chci Vám MOOC poděkovat za prvotní péči o naši Alenku (nar. 25.8., převezena do Zlína). Ještě jednou VELKÉ DÍKY. Rodila jsem u Vás 3x a byla jsem mooc spokojena s Vašim oddělením, bohužel potřetí jsme nemohly zůstat u Vás. :-D
díky  Veronika K.
 

Poděkování porodnímu oddělení

31.8.2016

Chci Vám STRAŠNĚ MOC poděkovat za sebe i za malou jak doktorům, tak sestřičkám. Vím, že jste jenom v práci a někdy je těžké být příjemná, ale vy jste byli vždycky a nám maminkám to hodně pomáhá. Byla jsem ve Vaší péči naprosto klidná a po zkušenosti tady říkám, že VM nemocnice - porodní je RÁJ NA ZEMI!!!! Ne, že by tady nebyli hodní, ale vy jste suprovní......NENÍ CO DODAT DĚKUJI MNOHOKRÁT A PŘEJI SPOUSTU ÚSPĚCHU A RADOSTI VE VAŠÍ NELEHKÉ PRÁCI. Oznámkovat nelze, takové číslo není a pro Vás je jednička málo. Ještě jednou velké díky.


Poděkování oddělení následné péče

29.8.2016

Využívám této příležitosti, abych Vám z celého srdce poděkoval za péči a starostlivost. Vážím si a respektuji Vaše náročné a odpovědné povolání. Děkuji pánům doktorům a doktorkám, dámám sestřičkám a všem dámám, ať je jejich práce zde jakákoliv. Přeji všem hodně štěstí, hodně zdraví.

 


Poděkování gynekologickému oddělení

22.8.2016


Byla jsem hospitalizovaná na gynekologickém oddělení nemocnice Valašské Meziříčí od 9.8.-17.8.2016. Děkuji Prim. MUDr. Hoškovi za to, že mě přijal a poté operoval. Děkuji všem sestřičkám gynekologického oddělení, všechny byly vždy usměvavé, vždy ochotné pomoct. V nemoci je úžasné setkat se s tak milými lidmi a s ochotným přístupem. Veškerému personálu gynekologického oddělení velký dík.
 


Poděkování oddělení následné péče

16.8.2016

Léčení a vůbec pobyt ve Vašem zařízení mně vrátil znovu chuť do života. Díky patří všem, celému sehranému kolektivu Vašeho zařízení. No a do dalších let mnoho šťastných lidiček, kterým pomáháte vrátit se do života a býti dále užitečným rodině i svému okolí. Srdečný dík a hodně šťastných vyléčených pacientů.

Jaroslav Š.


Poděkování internímu oddělení

11.8.2016

Chtěla bych vyjádřit spokojenost jak s milým a ochotným personálem (v údivu nad mládím), kteří velmi vstřícně a profesionálně s námi zachází. Také s chutným jídlem, které nám dole připravují. Přála bych všem pacientům, aby se takto v nemocnicích cítili a cítili zájem lékařů a sester o konkrétní osobu. Děkuji moc.

R.K., Rožnov p. Radhoštěm


Poděkování gynekologickému oddělení

8.8.2016

Poděkování všem zaměstnancům gynekologického oddělení za perfektní přístup k pacientům. Jak lékaři, tak i sestry jsou na profesionální úrovni - milé, usměvavé a ve všem ochotné. Práce všech si nesmírně vážím a zároveň obdivuji jejich těžkou a namáhavou práci. Do další práce vám všem přeji jen dobré.

 


Poděkování gynekologickému oddělení

4.8.2016

Chtěla bych poděkovat celému gynekologickému oddělení, kteří provedli výbornou operaci, patří jim můj velký obdiv a dík. A také úžasným sestřičkám, které mě vždy s úsměvem na rtech se vším pomohly, byly velmi vstřícné, obětavé a empatické. Děkuji všem za zpříjemnění mého pobytu, tato nemocnice je opravdu skvělá a pracují v ní lidé se srdíčkem na správném místě.

Z.D.


Poděkování oddělení následné péče

1.8.2016

Děkuji celému kolektivu oddělení následné péče za vzornou péči o moji manželku paní W. Přeji do další práce mnoho úspěchů. Děkuji.


Poděkování porodnímu oddělení

26.7.2016

Dovolte mi, abych Vám poděkovala za pomoc, jak dobře zvládnout porod. Váš přístup k lidem je opravdu profesionální a velice milý. Díky patří také za pomoc s začátkem péče o miminko. Ještě jednou děkuji.


Poděkování chirurgickému oddělení a oddělení multidisciplinární péče

25.7.2016

Léčila jsem se u Vás po operaci žlučníku od  24.6.2016 nejprve na oddělení MD JIP, po té na CH1. Ráda bych touto cestou poděkovala za veškeré ošetření, ochotu,příjemnou komunikaci a výbornou péči. Děkuji panu primáři MUDr. Aleši Bařinkovi, primáři MUDr. Martinovi Juřičkovi, MUDr. Tomaši Jankurovi a také ostatním lékařům, kteří se starali o mé zdraví. Zdravotním sestrám na oddělení CHIRURGIE I  za  ochotu, laskavost a skvělou  péči o mně. Velmi děkuji zdravotním sestrám a zdravotním bratrům na oddělení MULTIDISCIPLINÁRNÍ  JIP,za výbornou péči, podporu, laskavost a pořád úsměv ve tváři.  Děkuji za všechno ,  co jste pro mne udělali.

Jaroslava K.


Poděkování gastroenterologické ambulanci

13.7.2016

Ráda bych tímto poděkovala panu primáři Martinovi Liberdovi a sestřičce Vladislavě Fajfrové Dis. z Gastroenterologické ambulance za velmi laskavý a milý přístup při kolonoskopickém vyšetření. Oceńuji taky možnost použití papírových šortek při vyšetření. Děkuji.

Věra Ř.


Poděkování rehabilitačnímu oddělení

12.7.2016

Celému kolektivu rehabilitačního oddělení velký dík za laskavost, vstřícnost, ochotu a neskonalou profesionalitu při návratu "nechodících" do plnohodnotného života. Díky za trpělivost a spontánní pochvalu při správně provedeném úkonu, která je natolik motivační, že má člověk pocit, že právě překonal Kilimangaro.Zvlášťě děkuji paní Věře. Jestli existuje žebříček kvality rehabilitačních center, Valašské Meziříčí je stoprocentně top.

Eva K.


Poděkování gynekologickému oddělení

7.7.2016

Ráda bych poděkovala velice empatické, milé a obětavé zdravotní sestřičce Michale Hronkové. Vždy pracuje s úsměvem na rtech a je velice ochotná. Děkuji Vám za příjemný pobyt na vašem oddělení.


Poděkování porodnímu a novorozeneckému oddělení

29.6.2016

Dobrý den,  moc bych chtěla poděkovat panu doktorovi Grégrovi a PA Balášové, za porod syna v roce 5/2014 a paní doktorce Vrbíkove a PA Kalnové za porod dcery v roce 6/2016. Ikdyž oba porody byly jiné,  v každém případě jsem byla nadmíru spokojena. A velke díky patří také sestričce K.Frkalové z novorozeneckého a sestričce A.Čermákové ze šestinedělí. A ještě veliké díky panu primáři Slováčkovi.

Spokojení rodiče Lucie a Karel s dětmi Románkem a Laurinkou. Děkujeme


Poděkování chirurgickému oddělení

27.6.2016

Přátelé a zaměstnanci chirurgického oddělení I., byl jsem u Vás hospitalizován 4 dny. Byli jste skvělí. Mnohokrát děkuji za péči a přeji mnoho úspěchů ve vaší záslužné práci.

 


Poděkování rehabilitačnímu oddělení

20.6.2016

Paní primářko díky! Pomohli jste mi překonat důležitý úsek na mé dlouhé cestě za uzdravením po těžkém úrazu kolena a následné operaci. Odvádíte tady všichni perfektní práci, proto chci moc poděkovat paní primářce MUDr. Fajkošové Věře, paní MUDr. Kočí Pavle, staniční sestře Hermanové Marii s celým týmem těch nejhodnějších sestřiček, i paním, co se nám staraly o úklid pokoje. ZVlášť bych chtěla poděkovat skvělé rehabilitační sestře Maškové Věře, bylo to tady s Vámi moc hezké, tisíceré díky.

Vaše vděčná pacientka

MUDr. Jarmila P.


Poděkování porodním asistentkám

16.6.2016

Ráda bych poděkovala porodní asistentce Janě a porodní asistentce Renatě, za úžasný a skvěle vedený porod, na který budu ráda vzpomínat. Moc vám děkuji, byly jste ´žasné.


Poděkování oddělení následné péče

14.6.2016

Děkuji za bezvadnou péči, které se mi na Vašem oddělení dostalo. Za velmi milý, přátelský a vlídný přístup, který velmi, velmi oceňuji. Cítila jsem se u Vás velmi dobře.

Pavla M.


Poděkování ředitele Gymnázia Františka Palackého Valašské Meziříčí

7.6.2016

Přijměte prosím vřelé poděkování určené Vašim zaměstnankyním - sestrám z anesteziologicko-resuscitačního oddělení - Dis.et Bc. Barboře Janošové, Dis.et Bc. Marcele Urbanové, Bc. Anně Staňkové a Markétě Hatlapatkové.Ve spolupráci s Hasičským záchranným sborem Zlínského kraje, v rámci požárního cvičení, které probíhalo na našem gymnáziu 13.května 2016, Vaše pracovnice zorganizovaly a odborně vedly praktický nácvik první pomoci pro studenty předmaturitního ročníku. Akce byla žáky i pedagogy velmi kladně hodnocena a doufám, že bude mít pozitivní dopad i v reálném životě - v situacích, kdy je třeba rychle a správně reagovat a zachránit tak život či zdraví jiného člověka.

Těším se na další spolupráci s vedením nemocnice a Vašimi zaměstnanci

se srdečným pozdravem

Mgr.Mojmír Zetek
ředitel školy


Poděkování oddělení intermediární péče

2.6.2016

Chtěla bych poděkovat panu primáři Zajíčkovi, paní dr. Černochové, paní dr. Levitové a celému kolektivu intermediární péče za jejich dokonalou péči a vlídný přístup celého kolektivu k mému dlouhodobě nemocnému manželovi. Moc Vám všem děkuji.

Alena M., Rožnov p. R.


Poděkování gynekologickému oddělení

30.5.2016

Ve dnech 17.5. - 21.5. 2016 jsem byla hospitalizována na gynekologickém oddělení vaší nemocnice.Byla jsem velmi překvapena přístupem a chováním všech lékařů, sester i ostatních pracovníků na gynekologii a operačním sálu. Jejich přístup ke mně byl vysoce profesionální, vstřícný a příjemný. Svým příjemným a vlídným chováním dokázali rozptýlit mé obavy z nadcházející operace. I po operaci o mně všichni velmi dobře pečovali. Protože jsem nebyla v nemocnici hospitalizována více než 30 let, od porodu svých dětí, měla jsem z toho velký strach. Díky vašim skvělým zaměstnancům byl pro mě tento pobyt příjemný. Chtěla bych jim všem alespoň touto cestou poděkovat, jsou to skutečně lidé na svém místě. Je vidět, že jejich práce je pro ně posláním. Ještě jednou děkuji a přeji vám jen samé spokojené pacienty, jako jsem já.
Milena S.


Poděkování gynekologicko-porodnímu oddělení

25.5.2016

Touto cestou bych chtěla poděkovat všem lékařům a sestřičkám na Gynekologickém oddělení za jejich obětavou práci a vstřícný přístup k pacientům. Moje hospitalizace proběhla bezproblémově a já Vaše oddělení mohu jen doporučit.
Děkuji
Lenka H.


Poděkování oddělení následné péče

24.5.2016

Děkuji za bezvadnou péči, které se mi na Vašem oddělení dostalo. Za velmi milý, vstřícný a přátelský přístup, který velmi, velmi oceňuji. Cítila jsem se u Vás velmi dobře.

Pavla M.


Poděkování chirurgickému oddělení

18.5.2016

přátelé a zaměstnanci chirurgického oddělení I., byl jsem u Vás hospitalizován 4 dny. Byli jste skvělí. Mnohokrát děkuji za péči a přeji mnoho úspěchů ve Vaší zasloužené práci.


Poděkování internímu oddělení

16.5.2016

Příjemné prostředí, dobré jídlo, profesionální personál - co dodat?  Děkuji moc.Spokojený pacient.
 


Poděkování oddělení následné péče

13.5.2016

Práce lékařů a sester na oddělení následné péče je velmi náročná. Leží tu pacienti, kteří nejsou samostatní a vyžadují hodně pozornosti a péče. Obdivuji sestry, jak se o pacienty starají a kolik péče jim věnují. Děkuji všem za péči o naši babičku, která zde leží po dvou náročných operacích. Děkuji také rehabilitačním sestrám, které zde cvičí s pacienty. Velmi obdivuji sestry a vážím si jejich práce. Ještě jednou děkuji.

 


poděkování chirurgickému oddělení

10.5.2016

Děkuji ošetřujícímu personálu, zdravotním sestrám a obslužnému personálu chirurgického oddělení za vzornou péči v době mé hospitalizace ve vaší nemocnici. Přeji Vám v další práci mnoho trpělivosti a úspěchů.


Poděkování za organizaci dne otevřených dveří

5.5.2016

Byla jsem na Dnu otevřených dveří Nemocnice Valašské Meziříčí a musím říct ,že opravdu super akce a bezva přístup lékařů, opravdu jsem byla v příjemném šoku, jak celá akce probíhala. Jsem moc ráda, že jsem šla. Je to báječný nápad a jsem nadšená, moc díky všem co pořádali.


Poděkování rehabilitačnímu oddělení

3.5.2016

Vážená paní primářko, chci Vám všem poděkovat za důslednou péči, ochotu a profesionální přístup celého kolektivu na tomto oddělení. Velký dík rehabilitační sestřičce, která je velmi ochotná, milé a pečlivá. Za vše ještě jednou děkuji.

 


Poděkování porodnímu oddělení

28.4.2016

Velmi děkuji všem lékařům, sestřičkám a asistentkám za naprosto profesionální práci a přístup. Dostalo se mi zde úžasné péče po všech stránkách. Věděla jsem, že tu budu v dobrých rukou, ale skutečnost vysoce předčila mé očekávání. Děkuji a vzdávám hold vaší práci a smekám.Oceňuji i celkový vzhled a vybavení oddělení a WIFI na pokojích.


Poděkování internímu oddělení

25.4.2016

Moc děkuji lékařům a sestřičkám, za úžasnou a milou péči po dobu mého krátkého pobytu. Dobře umí vysvětlit a naučit zacházení s inzulínovým perem. Vše výborně! Děkuji

Jana N.


Poděkování gynekologickému oddělení

18.4.2016

Touto cestou bych chtěla vyslovit velké díky celému kolektivu gynekologického oddělení. Během mojí hospitalizace děkuji především MUDr. Kopeckému a MUDr. Kratochvílovi za profesionální a velmi milý přístup a taktéž všem službu konajícím sestřičkám za velkou laskavost, obětavost a mimořádně lidský přístup. Děkuji ještě jednou všem.

 


Poděkování oddělení následné péče

13.4.2016

Chtěla bych touto cestou moc poděkovat kolektivu oddělění následné péče I., za vzornou péči, které se mně dostalo po úrazu a následné operaci nohy. Děkuji panu primáři MUDr. Dobešovi, MUDr. Korčákovi  a všem sestřičkám v čele se staniční sestrou. Milý kolektive, bez vaší pomoci bych si sama neporadila. Nikdy Vám to nezapomenu a ještě jednou díky.

Vaše vděčná pacientka

MUDr. Jarmila P.


Poděkování dětskému oddělení

8.4.2016

Velké poděkování patří personálu na dětském oddělení. Chtěla bych poděkovat paní doktorce Kataríně Jamrichové za úžasný přístup k dceři a všem sestřičkám, co se o nás pečlivě staraly. Ráda se zde vrátím. Děkujeme.


Poděkování gynekologickému oddělení

5.4.2016

Dne 4.4.2016 jsem byla přijata na mini operaci. Díky personálu jsem vše zvládla s minimem stresu. Ochota, profesionální i lidský přístup mě neuvěřitelně překvapil. Touto cestou bych chtěla poděkovat celému týmu na gynekologickém oddělení. Vaší práce si nesmírně vážím. Jste skvělý tým, jen tak dále.
K.K.


Poděkování rehabilitačnímu oddělení

4.4.2016

Milé rehabilitační oddělení, chci Vám za vše poděkovat, za ochotu, vstřícnost a domácí zázemí. Mnohokrát chci poděkovat paní fyzioterapeutce Alence Divínové, která se mně 3 týdny poctivě věnovala a pomohla mi. Odcházím domů odpočatá a rehabilitace mi pomohly od bolesti. Mnohokrát děkuji lékařům, sestřičkám a fyzioterapeutům.

Hanka N.


Poděkování porodnímu oddělení

29.3.2016

Chtěli bychom touto cestou moc poděkovat za krásný porod, i přesto, že byl kvůli komplikacím veden císařským řezem ve spinální anestezii - A to především paní doktorce Kateřině Vrbíkové, doktoru Kopeckému, porodní asistentce Anně Trefilové a skvělému panu doktorovi z anestezie, u kterého bohužel neznáme jméno, za jejich profesionální, citlivý a ochotný přístup!!! A dále samozřejmě velké dík celému kolektivu novorozeneckého oddělení a oddělení šestinedělí!

Lucie a Isabelka


Poděkování gynekologickému oddělení

23.3.2016

Dne 15.3. jsem byla u vás hospitalizována. Děkuji za skvělou péči.Velmi si vážím přístupu lékařů ke mně a dokonalé lidské péče od všech sestřiček na oddělení. Přeji všem vám krásné velikonoce a hlavně klidné služby...:)
J.N.,Bystřice pod Hostýnem


Poděkování rehabilitačnímu oddělení

21.3.2016

Vážení pracovníci tohoto oddělení,chci Vám všem moc poděkovat za příkladnou péči při mé hospitalizaci po operaci kolena. Trávil jsem u Vás tři týdny pod vzorným vedením paní primářky Fajkošové, jejich vzorných sester a a vynikající fyzioterapeutky paní Věry Maškové. Moc rád jsem zde pobýval a za všechnu péči, ochotu a přístup celého personálu moc děkuji.

B.S.


Poděkování oddělení následné péče

15.3.2016

Děkuji všem sestrám, lékařům a pomocnému personálu za svou léčbu a profesionální přístup všech pracovníků na oddělení. Opravdu léčba na úrovni, byl jsem spokojen. Přeji jen to dobré.

 


Poděkování chirurgickému oddělení

10.3.2016

Vážený kolektive chirurgie,

Děkuji Vám za všechno, co jste pro mne udělali, hlavně panu primáři, paní doktorce z operačních sálů, která mi dávala narkózu a panu doktorovi Horníkovi. Jsem Vám vděčná za Vaši vstřícnost, ochotu a toleranci. Přeji Vám mnoho dalších spokojených pacientů.

Agnesa H.


Poděkování oddělení následné péče

7.3.2016

Děkujeme všem zaměstnancům ONP 2 za vzornou a lidskou péči o naši nemocnou maminku. Děkujeme moc.

 


Poděkování gynekologicko-porodnímu oddělení

3.3.2016

Chtěla bych touto cestou ještě jednou vyjádřit velké díky celému kolektivu porodnice ve Valašském Meziříčí. Porod byl pro mě nádherný zážitek díky perfektnímu přístupu zdravotní sestry a pana doktora. Následující péče na oddělení šestinedělí byla taktéž skvělá. Všechny sestry vždy s úsměvem na tváři, poradily co se kojení týče a následné péče. Dětský doktor Vrána taktéž člověk na svém místě. Byl to můj druhý porod a kdybych si mohla znovu vybrat místo prvního porodu, zvolila bych Vaši porodnici.
Se srdečným pozdravem
Jana B. s dcerou Marií


Poděkování rehabilitačnímu oddělení

1.3.2016

Chci z celého srdce poděkovat za péči, která se mi dostala na rehabilitačním oddělení pod vedením paní primářky. Zdravotní tým sestřiček je mimořádný, plní s radostí požadavky pacientů svědomitě a s ochotou. Fyzioterapeutky jsou na vysoké úrovni. Pracují s citem a výsledek práce je po třech týdnech znát. Mám velmi dobrý pocit a odcházím velmi dobře rozcvičený na další rehabilitační pobyt v lázních. Poděkování patří rovněž pomocným pracovníkům, kteří udržují pokoje a oddělení v čistotě a pořádku. Strava a jídlo dobře servírované a chutné. Moc děkuji a přeji hodně pracovních úspěchů u dalších pacientů.


Poděkování porodnímu a novorozeneckému oddělení

26.2.2016

V únoru se nám ve Valmezu narodil chlapeček. Věděla jsem, že zde budu v dobrých rukou, vše ale předčilo mé očekávání. Setkala jsem se s všestrannou profesionální péčí a skvělým lidským přístupem. Děkuji porodní asistentce Anně Trefilové za vedení u porodu, MUDr. Vrbíkové a všem zúčastněným v porodnici, na porodním i novorozeneckém oddělení. Všem moc děkuji a vzdávám hold vaší práci.

Eva P.


Poděkování Multidisciplinární JIP

24.2.2016

Obdivuji a hluboce si cením práce a ochoty všech lidí kolem, od pana primáře přes všechny lékaře, zdravotní sestry až po pomocný personál. Všichni víme, že lékaři, zdravotní sestry dělají vše co je v jejich silách, ale vstřícnost a obětavost všech tady je větší, než jim ukládají pracovní povinnosti.

Dobrá nálada a pohoda, kterou se daří pacientům tady rozdávat je někdy důležitější, než léky. Patří Vám všem tady veliké poděkování a vyšší mzdy. Jsem tady spokojen a podobný názor má tady většina pacientům, se kterými jsem mluvil.

Milan L., Valašské Meziříčí


Poděkování oddělení následné péče

22.2.2016

Rád bych poděkoval celému zdravotnickému personálu včetně paní ošetřující doktorce za vzornou péči. Prošel jsem hodně zdravotnických zařízení, ale s takovou péči jsem se ještě nesetkal. Tisíceré díky.

Jan O.


Poděkování chirurgickému oddělení a ARO

19.2.2016

Po dobu mé hospitalizace na chirurgii I. a krátkodobém pobytu na oddělení ARO jsem měla možnost se přesvědčit, že péče v této nemocnici je na velmi dobré úrovni a pracují zde lidé s empatií a stálým úsměvem. Patří jim můj dík i obdiv.

Světlana J.


Poděkování chirurgickému oddělení

16.2.2016

Chtěla bych poděkovat chirurgii I. za vzorný přístup při mém pobytu na oddělení. Svým vstřícným přístupem sestřiček a lékařů na oddělení byl můj pobyt příjemnější. Taky bych chtěla poděkovat všem na operačním sále, hlavně s.Marcele, se kterou jsem se tolik nasmála a všechen strach byl pryč. Děkuji Vám moc. A všem, kteří mají jít do této nemocnice můžu říct nebojte se, byla velká ochota od příjmu, příjemné jednání, bylo vidět, že jsou tu lidé, kteří chtějí pomoci.


Poděkování porodnímu oddělení

12.2.2016

Chtěli bychom moc poděkovat MUDr.Kratochvílovi a asistence Jaroňové za skvělou péči a trpělivost. Nesetkali jsme se nikdy s tak vybornými odborníky a lidmi. Ještě jednou za vše děkujeme.

S.M.


Poděkování porodnímu oddělení

9.2.2016

Chtěla bych poděkovat lékařům, sestřičkám i ostatnímu personálu porodnice za jejich profesionální péči, milé a laskavé chování. Děkujeme. Ivana a syn Vítek


Poděkování chirurgickému oddělení

8.2.2016

Chtěl bych tímto poděkovat celému týmu lékařů, panu primáři a sestřičkám na chirurgickém oddělění za nejenom profesionální péči, ale hlavně za vstřícnost, pochopení a obětavý přístup, díky kterému jsem se cítil v nemocnici lépe. Vřelé díky, hodně zdraví a sil do další práce.

 


Poděkování rehabilitačnímu oddělení

3.2.2016

Děkuji paní primářce Fajkošové a paní doktorce Kočí za jejich péči na tomto oddělení. Díky patří všem sestřičkám na pokoji, které jsou ochotny vždy pomoci pacientům při jejich potížích a zároveň chci poděkovat všem sestřičkám v tělocvičně při všech cvičeních. Zvláště děkuji paní Pavlínce Hrabovské, která mi s citem a pochopením procvičovala kloub po operaci. Jsem ji velmi vděčná za jeji citlivou pomoc a rady. A zase se těším, až budu moci lépe chodit. Díky také patří děvčatům v kuchyňce a úklidu na pokojích. Milé sestřičky, Vám všem patří velké díky. Přeji Vám hodně zdraví, neboť cvičení a ošetřování, ale i úsměv a vlídné slovíčko pohladí i na duši a při bolestech.


Poděkování chirurgickému oddělení

1.2.2016

Vážení, při propuštění z pobytu chirurgického oddělení chci poděkovat celému lékařskému týmu za perfektní ošetření, ale hlavně sestřičkám za příkladnou a obětavou práci, kterou provádějí po celou dobu ve dne i v noci ve prospěch nás pacientů. Moc Vám děkuji.

J.S., Rožnov


Poděkování rehabilitačnímu oddělení

28.1.2016

Tímto způsobem chci poděkovat celému kolektivu lůžkového rehabilitačního oddělení za jejich obětavou práci s pacienty. Sestrám, za jejich milé jednání, úsměvy a s jakou ochotou a tolerancí plní potřeby pacientů. Paní primářce, která s profesionalitou sobě vlastní radí, zařídí a s ochotou vyhoví požadavkům pacientů. Dále moc děkuji fyzioterapeutce paní Věrce Machové, která na mé noze po úrazu předvedla doslova s "hodinářskou přesností" velké zlepšení. Taktéž Žanetce Facové za milé jednání se všemi pacienty. Moc děkuji za vše.

Vlasta S.


Poděkování oddělení následné péče

25.1.2016

Mnohokrát děkuji veškerému personálu tohoto oddělení za práci, jež tu skvěle odvádí ke spokojenosti svých pacientů a usnadňují jim jejich nepříjemnou životní situaci. Totéž platí i pro rehabilitační personál. Ještě jednou jim za vše děkuji.

Vlasta J.


Poděkování oddělení následné péče

21.1.2016

Děkuji zdravotním sestrám za vzornou práci a ochotu v přístupu k pacientům, taktéž i panu doktorovi Korčákovi.

M.H.


Poděkování oddělení intermediární péče

20.1.2016

Děkuji panu primáři Zajíčkovi a všem sestřičkám, které o mě pečovaly po dobu mého léčení. Jsme velmi spokojen s léčbou.

B. K.


Poděkování oddělení následné péče

19.1.2016

Děkujeme zejména milé paní dr.Štěpánové za milé jednání a starostlivost, sestřičkám za péči a uklizečkám za pečlivou čistotu. Také děkujeme rehabilitačním sestřičkám za milý přístup při učení a ovládání chůze.


Poděkování rehabilitačnímu oddělení

14.1.2016

Děkuji za velmi příjemný a pro mé zdraví také velmi přínosný pobyt na rehabilitačním lůžkovém oddělení. Paní primářce děkuji velmi za to, že mě přijala a tak se velmi sklidnily mé bolesti, které mě doma trápily. Paní Žanetka - fyzioterapeutka vždy pomohla a měla semnou trpělivost. Sestřičkám zase patří moje poděkování za to, že jsou vždy usměvavé a ochotné, a proto je na oddělení stále stejně klidná atmosféra - bez výkyvů nálad, jako by doma ani nikdo žádné problémy neměl. To také léčí pacienty. Čistota vzorná, podávání stravy na úrovni. Z toho důvodu přeji i příští rok tomuto oddělení ještě jednou Zlatého Aesculapa jako ocenění profesionality. Děkuji všem za všechno.

K.L.


Poděkování dětskému oddělení

11.1.2016

Z celého srdce bychom chtěli poděkovat panu primáři Mudr.Liboru Slováčkovi i celému jeho týmu z děského oddeělení,kteří se skvěle postarali o našeho syna Iva Mošiće,který byl operován na akutní appendix 27.12.2015 a následně ošetrován na dětském oddělení celých 7 dní za opravdu špičkovou peči a starostlivost.Příistup celého personálu dětského oddělení byl velmi laskavý,odborný a vysoce profesionalni a lidský.Z celého srdce děkujeme.

Frank M.


Poděkování gynekologickému oddělení

8.1.2016

Z celého srdce děkuji panu primáři a všem lékařům, kteří se o mě starali po dobu mé hospitalizace a také velký díky všem sestřičkám za skvělou péči, podporu a ochotu. Určitě to nemají jednoduché, ale přístup k pacientům je na veliké úrovni. Ještě jednou mnohokrát děkuji.
 

Marie P.


Poděkování dětskému oddělení

6.1.2016

Děkuji všem za velmi příjemné jednání, přátelský přístup a léčbu.

Jana M.


Poděkování gynekologicko-porodnímu oddělení

4.1.2016

16.12.2015 se nám u vás narodila dcera a já bych chtěla moc poděkovat Dr. Vrbíkové a zejména PA Janě Václavkové za úžasný přístup,vstřícnost a péči při porodu!! !Díky ní budeme na porod vzpomínat jen v dobrém :-) S pozdravem M.


Poděkování chirurgickému oddělení a MD JIP

29.12.2015

Velké poděkování za vzornou a příkladnou péči, byl jsem přijat na JIP a starali se tam o mě vzorně, pak jsem byl převezen na chirurgii, kde byla vzorná péče na stejné úrovni. Už jsem prošel za celý život hodně nemocnic, ale s takovým přístupem jsem se ještě nesetkal. Jste zkrátka nejlepší, jídlo výborné a péče vzorná.  Moc za vše děkuji.

Karel A.


Poděkování chirurgickému oddělení

28.12.2015

Chci tímto poděkovat MUDr. Musilovi, prim MUDr. Pešákovi a celému personálu chirurgického oddělení za perfektně provedenou operaci dne 24.11.2015. Ještě jednou velké díky, měsíc po zákroku jsem bez jakýchkoliv problémů.

L.T.


Poděkování porodnímu oddělení

22.12.2015

Chtěla bych poděkovat panu primáři Hoškovi za jeho profesionální přístup, příjemné, lidské chování, vstřícnost a starostlivost. Byli jsme se synem v těch nejlepších rukách a pokud budu rodit znovu, tak jen pod jeho vedením. Také děkuji porodní sestřičce Marii Žilinské, byla mi velkou oporou a byla neustále u mě velmi příjemná, takový anděl hned po panu primáři. Děkuji za vše, nezapomenu, co jste pro nás udělali.

Petra K. a Tadeášek


Poděkování gynekologickému oddělení

21.12.2015

Tímto bych velmi ráda poděkovala lékařům a všem sestřičkám za jejich dokonalou péči a nesmírně vlídný přístup.

Šárka N.


Poděkování rehabilitačnímu oddělení

17.12.2015

Mockrát děkuji za péči, kterou jste mi věnovali, hlavně paní primářce, sestřičkám a "bratrovi". Taktéž celému personálu tohoto oddělení - cvičitelkám. Díky patří šefkuchaři a jeho pomocníkům za bezvadné jídlo. Přeji Vám mnoho zdraví, štěstí do nového roku 2016.

K, Hrachovec


Poděkování porodnímu oddělení a porodnímu sálu

14.12.2015

Chtěla bych moc poděkovat panu primáři Hoškovi a jeho týmu, kteří byli u mého porodu. Nejen, že se chovali profesionálně, ale i velmi mile. A taky veliké díky porodní asistentce p.Václavkové, která mi byla celou dobu velkou oporou a díky ní jsem to zvládla psychicky mnohem lépe. Taky děkuji všem sestřičkám za ochotu a pěkný přístup nejen ke mně, ale i miminku.

Eva, Tomášek K.


Poděkování urologickému oddělení

11.12.2015

Děkuji lékařům a hlavně ošetřujícímu personálu za dobrý vztah ke mně a dalším pacientům urologického oddělení, kde jsem byl úspěšně léčen.

Václav V.


Poděkování dětskému oddělení

9.12.2015

Veľka vďaka p.primárovi a kolektívu za profesionálny a hlavne ľudský prístup. Napriek okolnostiam nám u Vás bolo fajn.

Jirka a mamka


Poděkování rehabilitačnímu oddělení

8.12.2015

Děkuji rehabilitačnímu oddělení nemocnice Valašské Meziříčí za pěkný přístup k pacientům a taky milá slova,sestřičkám za vynikající péči a paní uklízečkám za čistotu, která nás obklopovala a zvláštní poděkování za rehabilitaci paní Žanetce Facové a Kristýnce Kováčové za jejich péči a cvičení k dobru pacientů a jejich milé úsměvy. Všem můj upřímný dík.

Marie Ž.


Poděkování chirurgickému oddělení

7.12.2015

Chtěla bych poděkovat chirurgii I za vzorný přístup po dobu mého pobytu na oddělení.Svým vstřícným přístupem sestřiček i lékařů můj pobyt byl příjemnější .Taky bych chtěla poděkovat všem na operační sále celému týmu z 2.12.2015 hlavně paní Marcelce tak jsem se s Váma nasmála a všechen strach a obava byly pryč .Děkuji Vám moc . A všem ,kteří mají jít do této nemocnice můžu říct: nebojte se už od příjmu a všude kam jsem musela za někým jít byla ochota a příjemné jednání bylo vidět ,že jsou tu lidé kteří chtějí pomoci a necítíte se tu ,že by jste byli na obtíž . Krásné Vánoce a mnoho zdraví a úsměv do dalšího roku 2016 přeje Romana R.


Poděkování internímu oddělení

30.11.2015

Ráda bych alespoň tímto poděkovala ochotným lékařům a milým, obětavým setřičkám a "bratrovi" i paní uklízečce. Vykonáváte těžkou práci. Velké díky.

Eliška Š.


Poděkování porodnímu oddělení

30.11.2015

Chci moc poděkovat za přístup a péči lékařům a sestrám na porodním sále. Všichni byli moc milí a příjemní a i díky nim si z porodnice odnáším nejenom zdravé miminko, ale i překrásný zážitek. Už se těším i na další porod.

Nikolka, Lucka a Jan


Poděkování porodnímu a novorozeneckému oddělení

24.11.2015

Chtěla bych moc poděkovat celému porodnímu týmu za péči při mém porodu. (byli jste milí, ochotní a bez Vás bych to nezvládla). Dále bych chtěla poděkovat zejména novorozeneckému oddělení za to, jak skvěle se mi starali o Karolínku, za to, že pomohli poté i mně s péčí. Kdybych rodila znova, tak přijdu opět, ikdyž jsem ze Vsetína.

S velkým poděkováním

Lucie P.


Poděkování oddělení následné péče

19.11.2015

Velké poděkování zdravotnickému personálu. Byla jsem hrozně spokojená za péči, slušnost a obětování se.

J.F., Branky


Poděkování rehabilitačnímu oddělení

19.11.2015

Srdečně děkuji za obrovskou péči, která mně byla věnována na vašem rehabilitačním oddělení. Péče, která byla na jedničku, jsem ještě nepoznal. Děkuji všem.

Miroslav P.


Poděkování dětskému oddělení

13.11.2015

Personál úžasný, vše bezchybné, jak řekl syn:" nebýt to nemocnice, jel bych sem na dovolenou" :), moc děkujeme.


Poděkování internímu oddělení

13.11.2015

Děkuji lékařům a sestřičkám za perfektní péči, které se mi na Interně 1 během mé krátkodobé hospitalizace dostalo. Pokud bude naše zdravotnictví v takové kondici, jako zdejší oddělení, můžeme být i my, starší generace "v klidu".  Přeji všem dobré zdraví, spokojenost a odpovídající podmínky pro vaši mimořádně odpovědnou práci.

Irena S., Rožnov p.R.


Poděkování multidisciplinární jednotce inteznivní péče

29.10.2015

Chtěly bychom vyjádřit velké poděkování zaměstancům jednotky intenzivní péče, zvláště pak primáři Martinu Juřičkovi a také doktorce Patricii Pavlíkové a sestrám. Patří jim náš velký dík za mimořádně citlivý přístup, s nímž jsme se dosud nesetkaly. Jsme vděčné za to, jak srozumitelně a citlivě nám MUDr. Pavlíková a pak primář MUDr. Juříček podali veškeré informace o babiččině horšícím se zdravotním stavu. To vše a skutečnost, že jsme u babičky mohly zůstat v jejích posledních chvílich, nám velmi pomohlo. Děkujeme.

S úctou,
Rebeka B. a Barbora K.


Poděkování porodnímu a novorozeneckému oddělení

29.10.2015

Chtěla bych moc poděkovat celému porodnímu týmu za péči a pomoc při porodu mého malého Filípka K., který si trošičku dřív pospíšil na svět. Dále patří veké poděkování novorozeneckému oddělení za ochotu a vstřícnost, kterou věnují každé mamince a miminkům. Ještě jednou velké díky!

Lenka K., Aleš K.


Poděkování gynekologicko-porodnímu a novorozeneckému oddělení

21.10.2015

Dovolte mi touto cestou poděkovat porodnickému a novorozeneckému oddělení Vaší nemocnice. Můžu porovnat mou zkušenost z prvního porodu v roku 2009 a nyní v roce 2015. Pozitivní jsou samozřejmě změny ve formě rekonstrukce porodnického oddělení , ale i sebelepší pokoj nezachrání lidský přístup a ten byl ve všech směrech u Vás samozřejmostí . Od samotného příjmu jsem byla překvapena přátelskou atmosférou a celkovou pomocí na všech stranách. Nic nebyl problém, vše trpělivě vysvětlili , pomohli, snažili se ulehčit :-)  a tak jsem mohla na svět přivést 23.8.2015 krásnou a zdravou dceru ( Mudr. Kratochvíl a PA Renata ). 

Po celé tři dny , které jsem strávila na novorozeneckém oddělení se lékaři a sestřičky prakticky "nezastavili" a i přes velkou pracovní zátěž, kdy se děti rodí ve dne / v noci , byli vždy profesionální,rychlí a nápomocni.  
Vím, jak těžká je práce s lidmi a o to víc oceňuji celý kolektiv a pracovní nasazení .

Ještě jednou děkuji a přeji samé spokojené pacientky.
Kateřina R.


Poděkování chirurgickému oddělení

20.10.2015

Chtěla bych moc poděkovat za péči,která se mi dostávala na oddělení Chirurgie 1.,kde jsem ležela po operaci žaludku.Velké díky také patří sestřičkám na JIP.Musím říct,že všechny sestry a to se málo kdy stane,byly velmi obětavé,milé,vstřícné a vždy mi velmi pomohly.Ještě jednou děkuji také za psychickou podporu bez které by tato operace neměla takový účinek.Všem i doktorům,kteří mě operovali a těm hlavně.

Jarmila K.


Poděkování rehabilitačnímu oddělení

20.10.2015

Moc děkuji paní doktorce, Pavle Kočí a všem zaměstnancům rehabilitace, za vynikající péčí.
Luděk S.


Poděkování oddělení Multidisciplinární péče

21.9.2015

Velké a upřímné poděkování Všem lékařům, sestřičkám a dalším pracovníkům JIP za jejich obětavou a všestrannou péči při mé těžké zdravotní krizi. Díky jim je  možné, že se dožiji 80.let a tím i své zlaté svatby. Ještě hodně takových pracovních úspěchů přeje celému osazenstvu MD JIP Váš vděčný pacient.

Miroslav T., Rožnov


Poděkování oddělení následné péče

21.9.2015

S komplikovanou zlomeninou, která mě upoutala na lůžko, jsem strávil sedm týdnů v nemocnici ve Valašské Meziříčí, z toho větišnu času na oddělení následné péče. Můj velký dík za to, že můžu znovu chodit patří sestřičkám z rehabilitace, které mě trpělivě učily vše od prvních krůčků. Moje poděkování však patří celému personálu následné péče, všem sestřičkám, ošetřovatelům a pomocnicím, jejich úsměvy, ochota a profesionální přístup mi pomohli vypořádat se se skutečností, která mi zcela změnila mé plány. Proto ještě jednou všem velké díky.


Poděkování gynekologicko - porodnímu oddělení

21.9.2015

Moc děkuji za skvělou péči nejen při porodu, ale i po něm. Dále děkuji za milý, vstřícný a ochotný přístup. Sestřičky zde byly ochotné a moc mi pomohly v kojení. V případě druhého porodu se budu na Vás opět těšit.

S pozdravem, úctou a obrovským poděkováním.
Michaela, Rudolf a Karolínka P.


Poděkování gynekologickému oddělení

26.8.2015

Minulý týden jsem byla hospitalizována na gynekologickém oddělení Vaší nemocnice, chci poděkovat celému personálu tohoto oddělení za úžasný přístup a péči, Děkuji. Šárka B.


Poděkování dětskému oddělení

26.8.2015

Moc děkuji panu primáři a sestřičkám za vynikající přístup. Dita V.


Poděkování internímu oddělení

26.8.2015

Nejsem častým hostem nemocnic a nemohu tedy moc srovnávat, jsem z Prahy, bydlím zde u dcery. Na první pohled a dojem je diametrálně odlišná atmosféra pobytu v nemocnici a v tomto kraji obecně. U nás je prostředí charakteristické anonymitou a uspěchaností, ve vaší nemocnici převládá vlídnost a srdečnost. Na oddělení interny jsem se nesetkal ani v nejmenším se známkami netrpělivosti při odpovědích na otázky ohledně užívání léků, či jiných oganizačních věcí. Klobouk dolů. Ještě jednou díky za všechny úsměvy a trpělivost.


Poděkování urologickému oddělení

11.8.2015

Vážený pane řediteli,

rád bych touto cestou vyjádřil velká slova díků personálu, který se o mě staral během mého pobytu na urologickém oddělení Vaší nemocnice. V nemocnici ve Valašském Meziříčí jsem byl hospitalizován poprvé a byl jsem velmi mile překvapen přístupem personálu k pacientům.

Úsměv, slušné chování, výborný servis i péče byla na každém kroku, a to od paní uklízečky až po lékaře. Říkal jsem si, že to není možné a čekal jsem, že nastanou vypjatější situace, např. když si budou sestřčky měnit směnu, ale žádná taková situace nenastala. Je vidět, že celý kolektiv pracovníků oddělení je velmi sehraný a panují tam dobré vztahy, což pacienti jistě ocení.

Ve Vaší nemocnici jsem se opravdu cítil velmi dobře a dostávalo se mi té nejlepší péče. Díky Vám za to!

J.K., Růžďka


Poděkování chirurgickému oddělení

11.8.2015

Vážené vedení nemocnice, v měsíci červenci jsem byl po pádu ze stromu hospitalizován ve vaší nemocnici na oddělení chirurgie 1 s diagnózou mnohočetných zlomenin 1. a 2. krčního obratle. Následovala operace ve Zlíně, kdy jsem byl hned následující den převezen zpět do Val.Meziříčí. Chtěl bych touto cestou poděkovat celému personálu chir. oddělení a panu primáři MUDr.D.Pešákovi za vlídný přístup a dobrou péči.
S pozdravem K. Z.


Poděkování dětskému oddělení

10.7.2015

Moc děkuji panu primáři a sestřičkám za vynikající péči.

D.V., Valašské Meziříčí


Poděkování oddělení následné péče

10.7.2015

Chtěl bych touto cestou poděkovat všem lékařům, zdravotním sestrám a ostatním za skvělou péči p odobu mého pobytu na oddělení následné péče.
Pavel T.


Poděkování personálu ARO

22.6.2015

Přijměte, prosím, hluboké poděkování za Vaši vysoce odbornou, obětavou péči o mého tatínka E.P.,  který byl hospitalizován na oddělení ARO. Velmi oceňuji osobně podávané informace o tatínkově aktuálním stavu. I přesto, že život mi již nedopřeje nadále se radovat z jeho slov, úsměvů a dotyků, chci říct jediné:  Celému kolektivu ARO, patří velký dík za odbornou, laskavou péči a vstřícný, chápavý přístup ke mně, jako zástupci rodiny. Obzvláště ošetřujícím sestrám, za velmi profesionální, obětavý a empatický přístup, který se v okolním nemocnicích jen tak nevidí.
Po celou dobu tatínkova pobytu na oddělení, jsem byla přesvědčena, že tatínkovi je poskytována maximální možná péče erudovaným a odborným personálem.

Děkuji


Poděkování chirurgickému oddělení

29.5.2015

Vážené vedení nemocnice, dovolte mi touto cestou poděkovat za velmi profesionální a lidský přístup primáře D. Pešáka, včetně jeho týmu a také dalších doktorů a sestřiček na chirurgickém lůžkovém oddělení, kde jsem se v průběhu necelých tří měsíců léčil po dvou operacích v souvislosti s tříselnou kýlou. Přeji Vám i celé nemocnici hodně spokojených pacientů, ať se Vám daří.


Poděkování porodnímu a novorozeneckému oddělení

26.5.2015

Dobrý den, chtěla bych tímto  poděkovat personálu Vaší nemocnice, kde jsem 9. května přivedla na svět syna Davídka. Už od první chvíle, kdy jsem do porodnice zavolala, jsem se setkala s milým, chápavým přístupem celého personálu. Vždy, když jsem potřebovala poradit, pomoci, jsem byla mile překvapena milým a chápavým chováním všech zaměstnanců nemocnice, přes paní uklizečku, sestřičky, lékaře, lékařky. Přivést na svět potomka je pro každou ženu velice důležitým krokem v jejím životě, ze kterého má obavy, ale díky přátelskému přístupu všech zaměstnanců Vaší nemocnice jde o obavy zbytečné.


Poděkování nelékařskému personálu

15.5.2015

Vážení, dovolte, abych Vám za svého otce pana P., který u Vás nějaký čas pobýval, poděkoval, a to obzvláště ošetřujícím sestrám, za dle jeho slov "velmi profesionální a obětavý přístup".


Poděkování gynekologicko-porodnímu oddělení

22.4.2015

Chtěla bych poděkovat za skvělou péči i přístup gynekologicko-porodnickému a novorozeneckému oddělení. Byli jsme u vás moc spokojeni! Děkujeme, jen tak dál!


Poděkování chirurgickému a urologickému oddělení

22.4.2015

Chtěla by moc poděkovat lékařům z vaší nemocnice. Konkrétně Chirurgicko-urologickému odděleni ,chirurgům,s estrám a anesteziologickému oddělení za vzornou péči o mého manžela po operaci ledviny.Také pooperační péče je vzorná a na vysoké úrovni.Je těžké povoláni lékaře, ale jsem ráda že v našem okrese se najde nemocnice s tak dobrými lékaři a sestrami.

Věra. Ch.


Poděkování novorozeneckému oddělení

22.4.2015

Chtěla bych moc poděkovat celému personálu na novorozeneckém oddělení, že se o nás tak pěkně starali, podali cenné informace ohledně péče o miminko a kojení a za lidský přístup doktorů a sestřiček.Paní dr.Vrbíkové, dr.Kopeckému,dr.Kratochvílovi velké díky.


Poděkování chirurgickému oddělení

30.3.2015

Chci poděkovat celému personálu chirurgie I., za úžasnou péči a vstřícný přístup a hlavně úsměvy, které nejsou všude standardem. Přeji Vám hodně energie a vaši nemocnici budu vřele doporučovat stejně tak, jako já jsem zde byl doporučen.


Poděkování chirurgickému oddělení

30.3.2015

Děkujeme personálu za vzornou a empatickou péči. Jste skvělí!


Poděkování porodnímu oddělení

30.3.2015

Všem moc děkujeme za krásné jednání s námi, novopečenými maminkami :) Já, Pavla a Elinka T.jsme se měly s Vámi tady jako doma. Děkujeme za trpělivost, když jsem si nevěděla rady a přejeme Vám všem jen a jen dobré.


Poděkování internímu oddělení I.

25.2.2015

Děkuji sestřičkám i lékařům a lékařkám na oddělení Interny I., za to, jak jsou ochotné, příjemné a usměvavé. Sestřičkám nikdy nechybí úsměv a ochota.


Poděkování internímu oddělení II.

25.2.2015

Chtěla bych touto cestou poděkovat celému personálu oddělení Interny II., za příkladnou ošetřovatelskou péči a profesionalitu, vlídnost a vstřícné jednání. Jste sehraný tým. Zvláštní poděkování patří MUDr. Šimíčkovi za laskavost a lidský přístup. Děkujeme


Poděkování gynekologickému oddělení

25.2.2015

Chtěla bych poděkovat lékařům a hlavně sestřičkám tohoto oddělení za profesionální, ale hlavně za přívětivý a lidský přístup, který určitě nejen mně, ale i ostatním pacientkám velice pomohl prožít dny strávené v nemocničním prostředí. Velice děkuji.


Poděkování chirurgickému oddělení

21.1.2015

Děkuji celému kolektivu chirurgie I. za trpělivý přístup, laskavou péči a za úsměvy, které vždy potěší a hlavně dokáží povzbudit.Také vyslovuji pochvalu kuchařkám, jídlo je velice chutná a porce dostačující. Přeji hodně trpělivosti a pevné nervy do další práce.


Poděkování dětskému oddělení

21.1.2015

ěkujeme personálu, sestřičkám i lékařům za přístup a profesionální chování. Byli jsme moc spokojeni.


Poděkování Multidisciplinární JIP

21.1.2015

Nikdy jsem v nemocnici nepotkala lepší personál, než je tady. Jste všichni úžasní a na pravém místě, ikdyž je to fuška. Nikdy Vám to nezapomenu, děkuji za vše.


Poděkování porodnímu oddělení

9.1.2015

Děkuji za příjemný pobyt po operaci. Všechen personál je profesionální a milý. Cokoliv jsem potřebovala, hned pomohly, vždy s úsměvěm. Ještě jednou velké díky.


Poděkování porodnímu oddělení

9.1.2015

Děkujeme za péči personálu, sestřiček i lékařů. Byli jsme moc spokojeni, hlavně paní doktorce Vrbíkové děkujeme.


Poděkování internímu oddělení I.

2.1.2015

Na oddělení Interny I. jsme po celou dobu hospitalizace cítili jak z jedné, tak z druhé směny velice příjemně, personál byl usměvavý a velice ochotný. Přejeme do budoucna stále tak milý kolektiv a výborné jednání ke všem pacientům.


Poděkování oddělení následné péče

2.1.2015

S velkou úctou bych chtěla vyjádřit poděkování všem pracovníkům na ONP ve Valašském Meziříčí za prokázanou zdravotní péči a jiné služby.Hlavně chci poděkovat za záchranu života a poskytnutá laskavá slova, společný zpěv a někdy i žertování. Prostě bylo to příkladné léčení. Že je tomu tak pane primáři, pane doktore Šimíčku, staniční sestro Olinko, Peťo a ostatní pracovníci? Děkuji Vám, děkuji ředitelství nemocnice ve Valašském Meziříčí, že jsem zde mohla takto léčit.


Poděkování chirurgii II.

2.1.2015

Vyjadřujeme poděkování celému oddělení CH2, velké díky.