Logo

PARTNER VAŠEHO ZDRAVÍJsme součástí skupiny AGEL, největšího soukromého poskytovatele zdravotní péče ve střední Evropě.

Rychlý kontakt

+420 571 758 111

O nemocnici

Akreditace

Nemocnice AGEL Valašské Meziříčí a.s. prošla již svým šestým náročným kontrolním externím auditem zástupců Spojené akreditační komise ČR a získala certifikát kvality na další tříleté období.

Nemocnice tak splnila požadovaná kritéria pro řízení a kontinuální zvyšování kvality dle nastavených národních akreditačních standardů. Současně také splnila požadavky všech minimálních hodnotících standardů řízení kvality a bezpečí v souladu s ustanovením § 105 zákona č. 372/2011 Sb. o zdravotních službách a podmínkách jejich poskytování a s vyhláškou č. 102 / 2012 Sb. o hodnocení kvality a bezpečí lůžkové zdravotní péče. Jedná se o významnou známku kvality poskytované péče o pacienty, zaměstnance a bezpečného pracoviště.

Získání certifikátu je kontinuální proces, který zdaleka nekončí. Nemocnice tím, že získala tohle prestižní ocenění důvěryhodně prokázala svou způsobilost k nastaveným metodám léčby pacientů.

Velké poděkování patří zajisté všem zaměstnancům nemocnice, neboť akreditační příprava je týmová práce, která vyžaduje mnohdy maximální úsilí a trpělivost k naplnění všech požadovaných standardů.