Logo

PARTNER VAŠEHO ZDRAVÍJsme součástí skupiny AGEL, největšího soukromého poskytovatele zdravotní péče ve střední Evropě.

O nemocnici

Sympozium AGEL za účasti zdravotníků Nemocnice Valašské Meziříčí a.s.

2.11.2015

Nemocnice Valašské Meziříčí a.s. měla na IX. Sympoziu AGEL, tři své zástupce, kteří prezentovali přítomným posluchačům z řad lékařské i nelékařské sekce své poznatky z odborné praxe.

V rámci aktuálního tématu civilizační choroby a nemoci třetího věku, si tak posluchači mohli vyslechnout odbornou prezentaci vrchní sestry interních oborů, Mgr. Pavly Krumpochové, na téma „Křehký senior v nemocniční péči“. Tato vysoce odborná přednáška zaujala nejen nelékařskou část v plénu, ale také samotné lékaře jednotlivých nemocnic, kteří zavítali do této sekce a vyslechli si se zaujetím problematiku seniorů v rámci poskytování zdravotní nemocniční péče. Druhým zástupcem v rámci sesterské části byla staniční sestra oddělení následné péče Nikol Kretíková, která posluchačům sdělila prezentaci na téma „Nezbytné informace při propuštění pacienta do domácího ošetřování“.

V rámci lékařské odbornosti pak na samotný závěr vystoupil primář interního oddělení, MUDr. Petr Zajíček s tématem „úskalí péče o seniory a polymorbidní pacienty“.

Všem prezentujícím aktérům nemocnice patří velké díky jak za reprezentaci nemocnice, tak i předání cenných rad a informací odborné veřejnosti napříč nemocnic skupiny AGEL.

Zpět

Tiskový mluvčí

KONTAKT PRO MÉDIA

Mgr. Adam Knesl
Email: adam.knesl@agel.cz

Kontakt neslouží k objednávání pacientů na vyšetření, očkování a výdeji výsledků vyšetření

Kontakty na veškeré společnosti skupiny AGEL najdete v sekci Společnosti skupiny AGEL

Online formuláře: