Logo

PARTNER VAŠEHO ZDRAVÍJsme součástí skupiny AGEL, největšího soukromého poskytovatele zdravotní péče ve střední Evropě.

Rychlý kontakt

+420 571 758 111

O nemocnici

Nemocnice Valašské Meziříčí má nejlepší sestru roku 2015

31.3.2016

Obrovského úspěchu dosáhla všeobecná sestra Kateřina Palinčáková z Nemocnice Valašské Meziříčí, která je členem skupiny AGEL. Ta byla za svou práci nominována do celostátní soutěže Sestra roku 2015, kterou pořádá vydavatelství Mladá fronta, a zvítězila v kategorii přímá ošetřovatelská péče. Kromě odborné poroty si Kateřina Palinčáková získala přízeň široké veřejnosti a odnesla si také titul Sestra mého srdce.

Kateřina Palinčáková pracuje v Nemocnici Valašské Meziříčí od roku 2008 a působí jako hlavní konzultantka týmu chronických ran na oddělení ARO. Sama se angažovala o zřízení týmu chronických ran a jejich efektivní sledování a vyhodnocování v nemocnici. Tento tým vede i metodicky. Na Kateřinu se obracejí pacienti z různých míst republiky s problémy v rámci hojení ran a nastavení léčebné terapie. Vítězka letošní ročníku také přednáší na mnoha odborných konferencích a seminářích po celé ČR a je vyhledávána s žádostí o pomoc či konzultaci v rámci ošetřovatelské péče nehojících se ran.

Samotné ocenění bylo vyhlášeno a předáno včera na galavečeru v Hudebním divadle Karlín v Praze. „Potěšili mě obě ceny, jak od nezávislé odborné poroty, sestavené z řad významných osobností české medicíny, ošetřovatelství a zástupců generálních partnerů galavečera Sestra roku, tak cena veřejnosti, ve které  hlasovali i mí pacienti, což je pro mě jako pro sestru, která pečuje o navrácení zdraví u nemocných pacientů, pozitivní zpětná vazba, které si moc vážím. Taktéž ze srdce děkuji všem mým kolegům, rodině a lidem z řad široké veřejnosti, kteří mě v tomto hlasování podpořili ,“ uvedla při slavnostním galavečeru Sestru roku 2015 Kateřina Palinčáková.

Ocenění rozdělovalo vydavatelství Mladá fronta letos již pošestnácté. Soutěž Sestra roku je tradiční událostí, která je koncipována jako poděkování sestrám a dalším nelékařským zdravotnickým pracovníkům za jejich mimořádnou a zodpovědnou práci. Záštitu nad oceněním převzala i letos Mgr. Dagmar Havlová za Nadaci Dagmar a Václava Havlových VIZE 97.
 

Zpět

Kontakt pro média

e-mail: press@agel.cz

Kontakt neslouží k objednávání pacientů na vyšetření, očkování a výdeji výsledků vyšetření

Kontakty na veškeré společnosti skupiny AGEL najdete v sekci Společnosti skupiny AGEL

Online formuláře: