Areál Nemocnice Valašské Meziříčí zdobí nové stromy

9.5.2016

V rozlehlé zahradě Nemocnice Valašské Meziříčí, která je členem skupiny AGEL, byly vysazeny nové mladé stromy. Nová zeleň, kterou nemocnice získala od Města Valašské Meziříčí, nahradila loni skácené přestárlé stromy. Zaměstnanci i pacienti lůžkových oddělení tak mohou z oken shlédnout nově dva druhy stromků, které pracovníci údržby nemocnice aktuálně vysadili.

Celkem 15 nově vysazených stromů je složeno ze dvou druhů dřevin – třešně pilovité a javoru babyky. „Nová výsadba zeleně v nemocniční zahradě zajisté ještě více zpříjemní pohled do této části nemocnice, kterou se může díky své rozloze a krásným reliéfem terénu chlubit. Děkujeme městu za pořízení těchto stromků, o které nadále budeme pečovat,“ říká správce budov nemocnice Josef Liška.