Nemocnice Valašské Meziříčí a.s. bude pořádat odbornou konferenci "Valašský den o léčbě ran"

8.8.2016

Nemocnice Valašské Meziříčí a.s. ve spolupráci s vedoucí týmu chronických ran, Kateřinou Palinčákovou, pořádá 25.10.2016 odbornou konferenci s názvem "Valašský den o léčbě ran".

Konference proběhne v kině Svět ve Valašském Meziříčí, 25.10.2016 od 9.00 - 14:00 hodin. Prezentace začne od 8.00 hodin. Od 15.8.2016 bude možnost se registrovat na webových stránkách nemocnice. Záštitu nad konferencí převzala Sestra roku 2015 Kateřina Palinčáková. Zúčastní se také významné konzultantky ČR pro hojení chronických ran.
"Konference slibuje kromě opravdu kvalitních a pestrých přednášek i účast konzultantek, které se hojením chronických ran ve svých zdravotnických zařízeních zabývají", přibližuje program konference jeho organizátorka, Kateřina Palinčáková.

Program bude finalizován v měsíci září.

Bližší informace a registrační formulář.