Logo

PARTNER VAŠEHO ZDRAVÍJsme součástí skupiny AGEL, největšího soukromého poskytovatele zdravotní péče ve střední Evropě.

Rychlý kontakt

+420 571 758 111

O nemocnici

Gynekologicko-porodní a novorozenecké oddělení Vás zve na přednášky pro veřejnost

13.9.2016

Zaměstnanci gynekologicko-porodnického oddělení Nemocnice Valašské Meziříčí a.s. ve spolupráci s novorozeneckým oddělením, si připravili pro nadcházející období říjen 2016 - červen 2017 program přednášek pro širokou veřejnost.

Nabídka těchto přednášek bude zahájena od měsíce října 2016 a bude probíhat ve Středisku volného času Domeček, vždy každé úterý v měsíci od 16:00 – 18:00 hodin. Z této nabídky si mohou nejen nastávající maminky a jejich doprovod, ale i ostatní zájemci z řad široké veřejnosti, odnést a dozvědět se cenné rady a informace o těhotenství, porodu, anestezii v porodnictví, finančním zabezpečení a podpory rodiny, šátkování, či tématem s miminkem hravě a bezpečně. „Prostřednictvím těchto přednášek se snažíme zvýšit informovanost žen plánujících těhotenství“, říká staniční sestra gynekologie a porodního oddělení, Bc. Andrea Dočkalová, která zároveň zve širokou veřejnost na poslech přednášek jednotlivých témat.

Podrobný program přednášek naleznete na webových stránkách nemocnice, oddělení gynekologicko-porodní /informace pro nastávající maminky/ přednášky pro veřejnost, a také na facebooku PORODNICE VALMEZ.

Zpět

Kontakt pro média

Mgr. Radka Miloševská
tisková mluvčí AGEL
press@agel.cz

Kontakt neslouží k objednávání pacientů na vyšetření, očkování a výdeji výsledků vyšetření

Kontakty na veškeré společnosti skupiny AGEL najdete v sekci Společnosti skupiny AGEL

Online formuláře: