Nemocnice Valašské Meziříčí a.s. i letos zapojena do celostátního projektu „Nemocnice ČR 2017“

1.2.2017

Nemocnice Valašské Meziříčí a.s. se zapojila do 12. ročníku celostátního projektu Nemocnice ČR 2017 - sledování bezpečnosti a spokojenosti hospitalizovaných pacientů, ambulantních pacientů nemocnic. Hlasování probíhá od 1.2.2017 do 31.8.2017.

Nemocnice Valašské Meziříčí a.s., člen skupiny AGEL, získala ve Zlínském kraji druhé místo v rámci celostátního hodnotící projektu „Nemocnice ČR 2016“. V rámci odeslaných dotazníků pacientů valašskomeziříčské nemocnice, byla komplexně hodnocena oblast bezpečnosti a spokojenosti hospitalizovaných pacientů. Následným vyhodnocením šetření ze strany HCI byla nemocnice v rámci Zlínského kraje vyhodnocena jako druhá nejlepší.

Hlasovat můžete prostřednictvím elektronické ankety na webu http://www.hc-institute.org/cz/.