Nemocnice Valašské Meziříčí a.s. pořádala odborný seminář za účasti přednášejících lékařů Vaskulárního centra Vítkovické nemocnice a.s.

27.6.2017

Nemocnice Valašské Meziříčí a.s. uspořádala odborný seminář na téma organizace Vaskulárního centra a spolupráce s jednotlivými odbornostmi.

Přes 50 lékařů Nemocnice Valašské Meziříčí a.s. včetně praktických lékařů vyslechlo odborné přednášky zástupců Vítkovické nemocnice a.s., MUDr. Martin Válka a MUDr. Jaroslava Krátkého, jejichž tématem byla jednak samotná organizace spolupráce nemocnice s Vaskulárním centrem tak i dále přednášky o vybraných onemocněních cévního systému. (komplexní endovaskulární rekanalizace aterotrombotického uzávěru APO a bércových tepen u polymorbidního pacienta a ischemická choroba dolních končetin)

Závěr dvouhodinového semináře byl věnován diskuzi, ve které byly lékařům operativně zodpovězeny položené dotazy. Akce byla akreditována u ČLK a ohodnocena kreditními body dle Stavovského předpisu č. 16.