Logo

PARTNER VAŠEHO ZDRAVÍJsme součástí skupiny AGEL, největšího soukromého poskytovatele zdravotní péče ve střední Evropě.

Rychlý kontakt

+420 571 758 111

O nemocnici

Zaměstnanci Nemocnice Valašské Meziříčí sbírali oblečení pro charitu

24.11.2017

Zaměstnanci Nemocnice Valašské Meziříčí se v měsíci listopadu zapojili do charitativní akce organizované NADACÍ AGEL a pro potřebné lidi sesbírali více než 30 pytlů s oblečením, obuví, ložním prádlem či ručníky. Vysbírané dary si již převzali zaměstnanci Charity Valašské Meziříčí, kteří je v chladných zimních měsících předají potřebným.

Oblečení a další dary, které v uplynulých týdnech shromáždili zaměstnanci Nemocnice Valašské Meziříčí, během letošní zimy pomohou hned stovkám lidí v těžké životní situaci. „V rámci vánočního sběru šatstva pro osoby v tíživé sociální či finanční situaci, který již tradičně pořádá NADACE AGEL, jsme letos vybrali přes 206 kilogramů oblečení, ložního prádla a obuvi,“ říká marketingový a organizační asistent Nemocnice Valašské Meziříčí Michal Václav, Dis.

Veškeré vysbírané dary byly již předány zaměstnancům Charity Valašské Meziříčí, kteří oblečení a obuv v nejbližších týdnech a měsících dále rozdistribuují všem potřebným žadatelům o materiální pomoc, ať už jsou to matky s dětmi v nouzi, lidé bez domova nebo lidé v jiné tíživé životní situaci.

„Zájem o Vánoční sbírku ze strany zaměstnanců nemocnice byl opravdu velký, což je jasným důkazem toho, že solidarita mezi lidmi zdaleka nevymizela. Upřímně děkuji každému, kdo se do akce zapojil a přispěl do vánoční sbírky dle svých možností,“ říká členka správní rady NADACE AGEL Maya Nováčková.

 


 

 

Zpět

Kontakt pro média

Mgr. Radka Miloševská
tisková mluvčí AGEL
press@agel.cz

Kontakt neslouží k objednávání pacientů na vyšetření, očkování a výdeji výsledků vyšetření

Kontakty na veškeré společnosti skupiny AGEL najdete v sekci Společnosti skupiny AGEL

Online formuláře: