Logo

PARTNER VAŠEHO ZDRAVÍJsme součástí skupiny AGEL, největšího soukromého poskytovatele zdravotní péče ve střední Evropě.

Rychlý kontakt

+420 571 758 111

O nemocnici

Nemocnice Valašské Meziříčí zve na Den otevřených dveří porodnice

16.10.2018

Prohlédnout si porodní sál i celé porodní a novorozenecké oddělení mohou budoucí maminky a tatínci ve Valašském Meziříčí. Nemocnice Valašské Meziříčí, která je členem skupiny AGEL, pořádá v úterý 23. října od 14:30 do 18 hodin Den otevřených dveří, na který zve širokou veřejnost. Novinkou letošního roku je přitom kromě prohlídek a diskuzí také přednáška na téma očkování.

„Budoucí rodiče, ale i ostatní veřejnost, se může seznámit s prostory nemocnice, s vybavením jednotlivých pokojů a porodního sálu. Navíc se seznámí i s naším personálem, takže v případě, že u nás budou maminky rodit, půjdou již do známého prostředí a budou vědět, co je čeká,“ vysvětlila Bc. Andrea Dočkalová, staniční sestra gynekologicko-porodního oddělení Nemocnice Valašské Meziříčí.

Pro maminky od 20. do 28. týdne těhotenství je během akce navíc připravena možnost nechat si udělat 3D ultrazvuk plodu, pokud budou mít s sebou USB flash disk. Fotku jim pak lékaři gynekologicko-porodního oddělení vytisknou i na památku. V rámci akce pak také porodní asistentky na požádání těhotným ženám zatejpují těhotné bříško nebo třeba záda.

V letošním roce navíc Den otevřených dveří uvítají i všichni ti, kteří se zajímají o imunitu novorozence a chtějí znát lékařský názor na otázku, zda miminko nechat očkovat či nikoliv. Přednášku, která začne vždy v 15, v 16 a v 17 hodin, si pro zájemce připravil MUDr. Radek Klubal z Medicínského centra Praha, který se touto problematikou dlouhodobě zabývá.

Vstup na Den otevřených dveří je zdarma, zájemci si ale mohou dopředu zajistit místo na 3D ultrazvuku a na přednášce na e-mailu andrea.dockalova@nvm.agel.cz.

Gynekologicko-porodnické oddělení Nemocnice Valašské Meziříčí tvoří gynekologie, porodní sál, porodní oddělení a gynekologická ambulance. Do porodnice nejčastěji jezdí ženy z Valašského Meziříčí, ale také z Nového Jičína, Frenštátu pod Radhoštěm, Bystřice pod Hostýnem, Hranic na Moravě či z Rožnova pod Radhoštěm. Zdejší porodní sál prošel kompletní rekonstrukcí v roce 2014, kdy bylo cílem zařídit ho tak, aby co nejvíce zpříjemnil pobyt rodičkám a jejich doprovodu. V porodnici se ročně narodí více jak 850 dětí.

Zpět

Kontakt pro média

Mgr. Radka Miloševská
tisková mluvčí AGEL
press@agel.cz

Kontakt neslouží k objednávání pacientů na vyšetření, očkování a výdeji výsledků vyšetření

Kontakty na veškeré společnosti skupiny AGEL najdete v sekci Společnosti skupiny AGEL

Online formuláře: