Logo

PARTNER VAŠEHO ZDRAVÍJsme součástí skupiny AGEL, největšího soukromého poskytovatele zdravotní péče ve střední Evropě.

Rychlý kontakt

+420 571 758 111

O nemocnici

Nemocnice Valašské Meziříčí obhájila certifikát kvality a bezpečí poskytovaných služeb

4.6.2019

Nemocnice Valašské Meziříčí, která je členem skupiny AGEL, v těchto dnech obhájila již pátou náročnou kontrolu externím auditem zástupců Spojené akreditační komise ČR. Certifikát je platný na tříleté období.

„Získání certifikátu Spojené akreditační komise je kontinuální proces, který ukazuje, jak jsou dlouhodobě dodržovány a kontrolovány postupy, které jsou v nemocnici nastaveny,“ říká k přípravě na proces akreditace hlavní sestra Nemocnice Valašské Meziříčí Mgr. Jana Pelikánová.

Akreditační šetření probíhalo v nemocnici intenzivně po dobu dvou dnů. Během této doby provedli externí auditoři ve složení lékař, sestra a auditor technických částí provozu pohovory jak s managementem nemocnice, tak prakticky se všemi zástupci zaměstnanců. Navštěvovali lůžková oddělení, ambulance, ale i doprovodné provozy, které k péči o pacienta patří – například stravovací provoz nebo technické zázemí nemocnice.

„Zdravotnické zařízení musí při šetření prokázat, že řízení kvality v tříletém období mezi akreditačními šetřeními je funkční a účelné, přičemž předkládá konkrétní měřitelné výsledky průběžně sledovaných parametrů kvality,“ doplňuje manažer kvality nemocnice Mgr. Radomír Petr.

Zpět

Kontakt pro média

e-mail: press@agel.cz

Kontakt neslouží k objednávání pacientů na vyšetření, očkování a výdeji výsledků vyšetření

Kontakty na veškeré společnosti skupiny AGEL najdete v sekci Společnosti skupiny AGEL

Online formuláře: