Z preventivních důvodu proti COVID-19 uzavřeno dětské oddělení

22.3.2020

Dětské lůžkové oddělení je z důvodu preventivních opatření proti šíření onemocnění COVID-19 uzavřeno. Provoz dětské příjmové ambulance a lékařské pohotovostní služby pro děti a dorost je zajišťován v obvyklých ordinačních dobách bez omezení v Nemocnici Valašské Meziříčí a.s.

Pokud bude po vyšetření dětským lékařem následně rozhodnuto o hospitalizaci, tak tato bude realizována na dětském oddělení Nemocnice Nový Jičín a.s. , případně na vyšším pracovišti. Záchranná služba bude pacienty do 19 let věku primárně směřovat na dětské oddělení Nemocnice Nový Jičín,  případně na vyšší pracoviště.

V případě nejasností či dotazů volejte na 571 758 413 (dětské oddělení Nemocnice Valašské Meziříčí a.s.)

Vedení Nemocnice Valašské Meziříčí a.s.

Mgr. Radka Miloševská
tisková mluvčí AGEL