Informace k obnově provozu pracovišť a změny odběrového místa

5.5.2020

V pondělí, 4.5.2020 obnovilo svůj běžný provoz dětské lůžkové oddělení a rehabilitační lůžkové oddělení. U dětského oddělení prosíme primárně praktické lékaře o telefonický dotaz v rámci kapacity naplnění oddělení. Také se se do běžného režimu vrátila i Multidiscplinární JIP, na které jsou hospitalizováni jak pacienti v závažném klinickém stavu tak pacienti po operačních výkonech, které vyžadují intenzivní péči. Zároveň se odběrová místnost , ve které se provádějí odběry na průkaz viru SARS-CoV-2 , přesunula do nově vzniklých prostor v části stávajícího lůžkové stanice Interna 1, kde jsou dále vyčleněny 3 pokoje pro hospitalizaci pacientů s podezřením na onemocnění COVID-19.