Očkování bez předchozí registrace v Očkovacím místě v Nemocnici AGEL Valašské Meziříčí a.s.

28.7.2021

Od pátku 30.7. bude očkovací centrum Nemocnice AGEL Valašské Meziříčí a.s. aplikovat vakcínu proti onemocnění COVID-19 i klientům ve věku 16+ bez registrace a to vždy od Po-Pá v čase 7.00 - 11.00 hodin.

Od pátku 30.7. bude očkovací centrum  Nemocnice AGEL Valašské Meziříčí a.s. aplikovat vakcínu proti onemocnění COVID-19  i  klientům ve věku 16+ bez registrace a to vždy  od Po-Pá  v čase 7.00 - 11.00 hodin.

Aplikována bude výhradně vakcína  Comirnaty firmy Pfizer-BioNTech. Přednost budou mít i nadále registrovaní dle vybraného termínu, nicméně kapacity našeho očkovacího centra jsou dostatečné tak, aby se netvořily fronty u neregistrovaných zájemců o očkování.

Celkem zaměstnanci valašskomeziříčské nemocnice do pondělí 26.7. aplikovali více než 50 000 očkovacích dávek vakcíny Comirnaty.

Mgr. Radka Miloševská, tisková mluvčí AGEL

Mgr. Radka Miloševská