Přestěhování očkovacího centra, odběrové místnosti a anesteziologické ambulance

27.8.2021

Od pátku, 27. 8. 2021 se přesouvá OČKOVACÍ CENTRUM zpět do prostor staré polikliniky (hlavní vstup do budovy nemocnice), 6.podlaží, vedle plicní a gastroenterologické ambulance. Očkování veřejnosti vakcínou Comirnaty od společností Pfizer/BioNTech bude probíhat vždy v pracovní dny (pondělí až pátek) v časech od 7.00 do 14.00 hodin. Od pondělí, 30. 8. 2021 se přesouvají zpět na svá původní místa ODBĚROVÁ MÍSTNOST (vyšetření krve a moči) a ANESTEZIOLOGICKÁ AMBULANCE. Obě pracoviště již naleznete v nové poliklinice, v přízemí.