Povolení návštěv na lůžkových odděleních

4.4.2022

Od 5.4.2022 budou povoleny návštěvy u hospitalizovaných pacientů na všech odděleních za dodržení následujících podmínek:

Omezená doba návštěv PO-NE v době mezi 14.00-16.30 hodin. Osoba, která chce uskutečnit návštěvu:

• má dokončená všechna 3 očkování
  • má 2 očkování a od 2. dávky neuplynulo 270 dní
  • má doklad o prodělání nemoci SaRs Cov-19, ne starší 180 dní

Doklad (v tištěné podobě/telefonu)  bude zkontrolován sloužícím personálem při vstupu na oddělení.

Max. k jednomu pacientovi 2 osoby najednou/den, doporučná délka návštěvy je 20 minut. Osoba musí mít zakrytá ústa respirátorem FFP2 s filtrační účinností 94 % bez výdechového ventilu.