Nemocnice AGEL Valašské Meziříčí a.s. otevírá dětské oddělení

4.10.2022

S dobrou zprávou přichází Nemocnice AGEL Valašské Meziříčí a.s., která bude od zítřejšího dne opět přijímat k hospitalizaci dětské pacienty.

„Od 5. října máme otevřeno dětské lůžkové oddělení s omezenou lůžkovou kapacitou na maximálně 10 lůžek,“ potvrzuje MUDr. Martin Hrabovský, MBA, předseda představenstva Nemocnice AGEL Valašské Meziříčí a.s. s tím, že novorozenecké a porodní oddělení nemocnice bude i nadále fungovat bez omezení.

Dětská pohotovostní ambulance ve valašskomeziříčské nemocnici bude od první říjnové středy k dispozici mimo ordinační doby praktických lékařů pro děti a dorost. V ordinačních hodinách lékařské pohotovostní služby pro děti a dorost se nic nemění a funguje ve standardních provozních dobách, tedy v sobotu, neděli a ve státní svátky mezi 8.00 - 19.00 hodinou