Den s primářem nebo vrchní sestrou

2.11.2021

AGEL se stará o příliv nových sil! Absolventi lékařských fakult a studenti nelékařských zdravotnických oborů, si mohou vyzkoušet Den s primářem nebo Den s vrchní/staniční sestrou.

Den s primářem

Pro studenty 5.a 6.ročníku všeobecného lékařství jsme připravili akci s názvem "Den s primářem". Cílem této akce je nabídnout medikům představení vybraného oddělení v širším spektru, než lze realizovat v rámci krátké hodinové návštěvy oddělení.

Spolu s primářem si projdete Vámi vybrané oddělení, budete seznámen/a s celým provozem oddělení, s kolektivem, systémem vzdělávání, dozvíte se o možnostech a podmínkách spolupráce a popovídáte si o všem, co Vás bude zajímat.

Zkrátka a jednoduše - celé dopoledne strávíte po boku primáře a budete mít možnost nahlížet mu pod ruce.

Den s vrchní/staniční sestrou

Pro studenty nelékařských zdravotnických oborů jsme připravili akci Den s vrchní/staniční sestrou. Cílem této akce je nabídnout studentům NLZP představení vybraného oddělení v širším spektru, než lze realizovat v rámci krátké hodinové návštěvy oddělení.

Dle toho, jaké oddělení si vyberete, budete mít možnost strávit celé dopoledne s vrchní či staniční sestrou, vrchní laborantkou, vrchním radiologickým laborantem, či s vedoucím fyzioterapeutem.

Během tohoto dne Vám bude představeno Vámi vybrané pracoviště v reálném provozu, veškeré přístrojové vybavení pracoviště a budete seznámen/a s celým provozem oddělení. Seznámíte se také s kolektivem, dozvíte se vše o možnostech a podmínkách uplatnění v našem zdravotnickém zařízení a popovídáte si o všem, co Vás bude zajímat.