Logo

PARTNER VAŠEHO ZDRAVÍJsme součástí skupiny AGEL, největšího soukromého poskytovatele zdravotní péče ve střední Evropě.

O nemocnici

Očkování pro věkovou skupinu 80+

18.1.2021

Občané 80+, kteří provedli registraci a obdrželi již potvrzení termínu z centrálního registračního systému, budou postupně očkováni v TRN (plicní) ambulanci, blok A, 6.podlaží

Od pátku 15. 1. 2021 se mohou k očkování hlásit občané České republiky, kteří jsou starší 80 let.

JAK SE OBJEDNAT?

NEJDE VÁM PROVÉST REGISTRACE?

• ​​Registraci po telefonu s Vámi provedou operátoři na infolince 1221.

JE VÁM VÍCE JAK 80 LET A JSTE OMEZENI V POHYBU?

• Kontaktujte svého praktického lékaře. Máte tak výjimku z registrace přes Centrální rezervační systém, praktik se s vámi individuálně domluví, jak pro vás očkování zajistit.

CO BUDE NÁSLEDOVAT PO REGISTRACI?

• Systém podle zadaných údajů (např. věk, zdravotní stav) určí prioritu a přidělí zájemci termín očkování.
  • Dle typu vakcíny proběhne očkování v jednom nebo ve dvou termínech.
  • K samotnému očkování je třeba donést občanský průkaz, kartu pojištěnce a poslední zprávu od lékaře ohledně zdravotních problémů.

KDE SE OČKUJE? (po obdržení potvrzení termínu z centrálního rezervačního systému)

Nemocnice AGEL Valašské Meziříčí a.s.
TRN (plicní) ambulance -
blok A, stará poliklinika, hlavní vstup do nemocnice, 6.podlaží (vedle gastroenterologie)

Další termíny jsou odvislé od množství vakcíny dodané z Krajského úřadu Zlínského kraje.

KONTAKT PRO MÉDIA

Mgr. Radka Miloševská
e-mail: radka.milosevska@agel.cz

Kontakt neslouží k objednávání pacientů na vyšetření, očkování a výdeji výsledků vyšetření