Zákaz návštěv na Oddělení následné péče I.

19.7.2022

Z důvodu horšící se hygienicko-epidemiologické situace je s platností od 19. 7. 2022 vydán zákaz návštěv na oddělení následné péče I.

Zároveň doporučujeme rodinným příslušníkům zvážit návštěvy na dalších odděleních, případně alespoň dobu setrvání v prostorách nemocnice omezit na minimum.

Dále důrazně doporučujeme v prostorách příjmových ambulancí  (chirurgie, interny a urologie), kde  na ošetření čeká větší počet pacientů s různými zdravotními problémy, chránit především sebe použitím respirátoru, ev. ústenky.

Pokud nebudete mít svou ochranu dýchacích cest, na vyžádání Vám  v ambulanci bude vydána ústenka.