Logo

PARTNER VAŠEHO ZDRAVÍJsme součástí skupiny AGEL, největšího soukromého poskytovatele zdravotní péče ve střední Evropě.

Pracoviště

Plicní ambulance (TRN ), Alergologická ambulance

Ordinační hodiny, provozní doba

Pondělí: 7:00 – 14:30
Úterý: 7:00 – 14:30
Středa: 7:00 – 14:30
Čtvrtek: 7:00 – 14:30
Pátek: 7:00 – 14:30

V ambulanci TRN provádíme diagnostiku a léčbu veškerých plicních onemocnění - astmatu bronchiálního (pomocí léků i infusní terapie, která se podává na ambulanci), chronické obstrukční plicní nemoci, zápalů plic, zánětů průdušek, intersticiální plicní nemoci a diagnostikou nádorů plic, atd.

Výkony, které provádíme:

Spirometrie

  • vyšetření ke zjištění poruch funkce plic - zjišťování vitální kapacity, vteřinového výdechu a bronchodilatační testy - ke stanovení účinnosti léčby.

Diagnostikujeme dechovou nedostatečnost a v indikovaných případech doporučujeme pacientům přidělení domácího přístroje na výrobu kyslíku, takže pacient si provádí kyslíkovou terapii doma a nemusí se léčit v nemocnici - toto pro celý okres Vsetín a část okresu Přerov(vyjímečně). Eliminaci cizích těles z průdušek provádíme 24 hodin denně, úspěšnost je v 90%, jinak by pacienty čekal operační výkon - operace plic.

Dlouhodobě se zabýváme léčbou těhotných pacientek s plicními nemocemi - záněty průdušek, asthmatem bronchiálním, zápaly plic, alergickou rýmou - včetně bezpečného podávání léčby v těhotenství. Zabýváme se i předporodní přípravou těhotných žen dle ČIPA (České iniciativy pro asthma).

Kontakty:

571 758 487
hlavní vstup do budovy st.polikliniky - 6.podlaží

Personál:

Vedoucí Lékař:
MUDr. Miroslav Šimíček


MUDr. Michaela Vrlíková